Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 İnceleme..Sedan Titanium X

ALPER

Önerilen Mesajlar

Dün itibariyle Focusclub a girmeme kararı almıştım Gerek şu sıra zaten değerli olan vaktimi alması gerekde biraz reel yaşama dönmek için.. Ancak önceki gün bir başlıktaki bayiye gidiceğimi söylediğim ve gittiğim için düşüncelerimi ve resimleri paylaşmamak size haksızlık olucağını düşündüğümden son defa girdim ve yazıyorum..

Aracı inceledim bugün.. Malzeme kalitesiyle ilgili söyliyceğim tek şey Mükemmelden biraz daha iyi sleep.gif .. Göğüsdeki malzeme kalitesini anlatmaya şu resim yeterli olucaktır zaten wink.gif

c4ae77eb.jpg

Kapı içleri Hep Deriydi.. Tit-x deki deri koltuklarda çok hoşuma gitti..Kapılar daha tok ve ağır.. Kısacası araç kalite olarak D sınıfına çok çok yaklaşmış bir C sınıfı olmuş.. Şu saatten sonra C sınıfının kalite anlayışında Focus belirleyici olucak gibi.. İç kapı kollarında,Orta kol dayamada hep led mevcuttu,Hangi kapı açık olursa o kapının olduğu kısımdaki Led Maviden Kırmızıya dönülüyor,Kapılar kapandığında tekrar mavi oluyor.. Ek olarak bu ledlerin rengi ve işlevi yol bilgisayarından ayarlanabiliyor,Dış mekan hava aydınlığına görede çalışıyor sanırım.

Türkiyeye gelmeyen donanımlar için şu zaman gelir gibi bir Süre veremiyolar.. Ancak İleride Ek paketlerle GELİCEĞİNİ söylediler,Nekadar Doğru-Yanlış bilemem..Satış elemanıylada biraz kanki olduk,Fiyatların ilerleyen aylarda rayına oturucağını belirtti,Ayrıca Türkiye yolları için Focusa bundan sonra 16'' Jantın yukarısında bir ölçü getirilmiyceğini söyledi.

Powershift ise şimdilik sadece 125 Ti-Vct içiin kasım ayında gelicekmiş..Araç kataloğu yokmuş ellerinde,Sony teybide beklemiyolarmış şuan için.

Diğer Resimler ;

a74cc685.jpg

ce93ee5c.jpg

520c56b9.jpg

93884521.jpg

69ecc14a.jpg

6d77fe5e.jpg

51ad8866.jpg

e0842e8a.jpg

66ab7687.jpg

c2e0bfe8.jpg

Buda Sesli Komut denemem.. (Acemi olduğumdan sadece radyo kanalı açmayı denedim,Diğer özelliklerde mevcut tabi laugh.gif )

http://www.izlesene....enemesi/3322497

Buda iç mekan Videosu Ledler vb. ;

http://www.izlesene....elemesi/3322747

(Videolar henüz yüklenmemiş olabilir,İzlesene.com kontrol edip öyle yüklüyormuş..)

Tur Otoya gelmişken aklımda olan birkaç şeyide sorim dedim.. Aracım için F 2.5 Collection (St jantına benziyen) Jantı sordum yedek parçadan.. Jant tane fiyatına 670 TL + KDV dediler.. Hadi ordan diyip çıktım. :)

Kısacası araç gerçekten çok iyi yazımı Bizim üyelerimiz dışında başka forumlardan okuyan kişiler emin olabilirlerki bir Ford kullanıcısı gözünden incelemedim aracı,Belirttiğim gibi forumla artık alakadar değilim.Araç Adeta mondeonun biraz küçüğü olmuş..Ben bu aracı şuan için alamam,Alıcak arkadaşlarda gerçekten çok iyi bir seçim yaptıklarına EMİN olabilirler,Forddan çıkınca gelmişken birde Renault ve Fiat a bakayım dedim yan yanalardı.. F3 den inip o araçlara binince gerçekten bi an boşlukta hissediyosunuz kendinizi,Fluence ile F3 ün fiyatlarının yaklaşık olduğunu görüncede iyice deliriyosunuz zaten.. excl.gif

Herkese başarılar,dövüş etmeyin.. wink.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnceleme için teşekkürler. Aracı gidip canlı canlı görme fırsatım olmadı henüz ama genel olarak beğeniyorum aracı zaten. Resimlerden gördüğüm kadarıyla teybin tasarımını şekil itibariyle pek beğenmedim ah keşke orda bir sony olsa parlak parlak doldursa o bölgeyi.

Zaten 2 seneden önce alamam F3 umarım gelir sony typ gelmezsede artık bazı getirilmeyen parçalar için EBAY.com'a baş vurucaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alper'im ellerine sağlık çok güzel bi inceleme olmuş.

Araç genel itibariyle iyi görünüyor. Ufak tefek eksikler yeni gelen bi araç için normaldir. Zamanla hem fiyatı hemde eksiklikleri düzelecektir. Ama ne sony olmaması nede ekranlarının beklenen kadar büyük olmamasından bence daha büyük eksikliği o jantların bu kalite bi araç için basit duruyor olması.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı aracı incelemişiz :))Jantlar küçük kalmış gerçektende. Aracın özellikleri çok,tam bir lüks sınıf araba olmuş,fakat birkaç eksiği var hala...İşin ilginç yanı siparişte almıyorlar,ellerinde 2 araba varmış zaten,onlarıda satınca mayısın 25 ine kadar satış yok,sipariş yok,ne biçim iş anlamadım. Bu arada C-MAX lerde bile hala (çıkalı 4 ay falan oldu galiba) Sony yok..Bakalım yeni gelecek parti c-maxlerde sony olacak mı?olursa buda demektirki focusun 4-5 ay sonra geleceklerinde de sony olacak..Ben My Touch ı o kadar beklemeye gerek görmüyorum,olsafda olur olmasada ama sony çok önemli benim için,çünkü sony ile birlikte orta konsol,ekranlar ve krom detaylar daha güzel hale gelecek...Bakalım...zaten 3 ay bekleme kararı aldım...Bekleyip göreceğiz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı aracı incelemişiz :))Jantlar küçük kalmış gerçektende. Aracın özellikleri çok,tam bir lüks sınıf araba olmuş,fakat birkaç eksiği var hala...İşin ilginç yanı siparişte almıyorlar,ellerinde 2 araba varmış zaten,onlarıda satınca mayısın 25 ine kadar satış yok,sipariş yok,ne biçim iş anlamadım. Bu arada C-MAX lerde bile hala (çıkalı 4 ay falan oldu galiba) Sony yok..Bakalım yeni gelecek parti c-maxlerde sony olacak mı?olursa buda demektirki focusun 4-5 ay sonra geleceklerinde de sony olacak..Ben My Touch ı o kadar beklemeye gerek görmüyorum,olsafda olur olmasada ama sony çok önemli benim için,çünkü sony ile birlikte orta konsol,ekranlar ve krom detaylar daha güzel hale gelecek...Bakalım...zaten 3 ay bekleme kararı aldım...Bekleyip göreceğiz...

bencede bekleyip görmek gerek . sazan gibi atlamamak gerek hemen adamların istediği de müşterinin nabzını yoklamak . sazan çoksa fiyatta indirim yok hatta bindirim var. müşteri yoksa kampanyalı fiyatlar başlar. klasik satış stratejisi işte.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.