Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 MCA Için Led Ampül?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yeni aldıgım aracım için beyaz ampul düşünüyorum sizce ne takabilirim halogen beyaz ampulmu yoksa led sogutmalı farmı tavsiye edebileceğiniz ampul markası modeli varmı acaba?

Kısalar ve sis farları için düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısa farlara takacağınız led ampuller odak sorunu yaşatacak size ve bu yüzden aydınlatma çok çok zayıflayacak. o yüzden halojen fara halojen ampul takmanız daha doğrudur. Beyaza yakın olan ampuller mevcut piyasada onlardan alıp takabilirsiniz. Aynı şey sis farları içinde geçerli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Kısa farlara takacağınız led ampuller odak sorunu yaşatacak size ve bu yüzden aydınlatma çok çok zayıflayacak. o yüzden halojen fara halojen ampul takmanız daha doğrudur. Beyaza yakın olan ampuller mevcut piyasada onlardan alıp takabilirsiniz. Aynı şey sis farları içinde geçerli.

anlıyorum hocam kafama takılan asıl soru şu aracın garanti dışı kalırmı acaba ampulleri değiştirince ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Alperen Kaya yazdı:

anlıyorum hocam kafama takılan asıl soru şu aracın garanti dışı kalırmı acaba ampulleri değiştirince ??

Arabanın sunduğu değerleri kullanıyor musunuz? Eğer hayır ise istediklerini yaparlar, bu sebeple bu konu önemli ise, muhatap olacağınız servise sormanız yararınıza. Şimdi size biri bozmaz, benimkinde ses etmediler der; yarın aynısı size olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

İllede beyaz istiyosan Osram Mega White veya Philips X-treme vision.

Ama ben olsam Osram Night Breaker Laser kullanırdım. ( bizzat kullandım şahane ampul)

Ben de dün taktım Osramları. Gerçekten çok iyi. Kısalar Osram H7 Night Breaker Laser, uzunlar Osram H1 Night Breaker Unlimited kullanıyorum şuan. Üstündeki orjinal ampullerden sonra farkı net bir şekilde gördüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Erkan C yazdı:

Ben de dün taktım Osramları. Gerçekten çok iyi. Kısalar Osram H7 Night Breaker Laser, uzunlar Osram H1 Night Breaker Unlimited kullanıyorum şuan. Üstündeki orjinal ampullerden sonra farkı net bir şekilde gördüm.

hocam montaj basitmi biz kedimiz takabilirmiyiz yada elektrikcimi takacak acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Alperen Kaya yazdı:

hocam montaj basitmi biz kedimiz takabilirmiyiz yada elektrikcimi takacak acaba ?

Çok basit. İki ucundaki iki vidayı söktüğümüzde kendi ekseninde çevirmeye çalışın. İnternette videolarını bulabilirsiniz. Ampullerin sökümü de çok basit. Farın arkasındaki plastik kapakları çıkardığınızda zaten kolay çıkarılabilir olduğunu göreceksiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Erkan C yazdı:

Çok basit. İki ucundaki iki vidayı söktüğümüzde kendi ekseninde çevirmeye çalışın. İnternette videolarını bulabilirsiniz. Ampullerin sökümü de çok basit. Farın arkasındaki plastik kapakları çıkardığınızda zaten kolay çıkarılabilir olduğunu göreceksiniz.

peki teşekkür ederim sizin aldıgınız ampullerin beyaz renktemi acaba birde kaç tl ye temin ettiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Alperen Kaya yazdı:

peki teşekkür ederim sizin aldıgınız ampullerin beyaz renktemi acaba birde kaç tl ye temin ettiniz

Tam beyaz değil beyaza yakın. Görüntü ve performans olarak eskisinden daha güzel. Kısalar için 110, uzunlar için 65, park ve ayna altı için 58 lira verdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
20.01.2018 - 19:33 tarihinde, Erkan C yazdı:

Tam beyaz değil beyaza yakın. Görüntü ve performans olarak eskisinden daha güzel. Kısalar için 110, uzunlar için 65, park ve ayna altı için 58 lira verdim. 

Peki arıza kodu vs veriyor mu acaba? Bir de internetten mi aldınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Kuru yazdı:

Peki arıza kodu vs veriyor mu acaba?

Takılan ampül halojen ampül ve Watt olarak güç değeri aynı olduğu sürece arıza lambası yakmaz. Led ampül takılırsa yakar mı bilmiyorum. Bilenler vardır muhakkak. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Bedirhan Doğan yazdı:

Takılan ampül halojen ampül ve Watt olarak güç değeri aynı olduğu sürece arıza lambası yakmaz. Led ampül takılırsa yakar mı bilmiyorum. Bilenler vardır muhakkak. 

Aynı Watt olduğunu nasıl bilebiliriz. Orijinallerinin yanı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.