Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dilin Kemiği : Kalemler

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Hort ?

uzun zamandır dolma kalem alsammı diyordum ama yazı yazmıyorum ki diyip vazgeçiyordum. (Bu konu da bile yazmışımdır muhtemelen ? )

geçenlerde youtubeda Murat Şen Jinhao marka kalemlerden övgü ile bahsedince ucuz nasılsa diye almaya karar verdim, seçmek zor olunca 3 tane alıvermişim ? 

5 adet kartuşla birlikte yaklaşık 50 tlye mal oldu. 

Nasıl olduysa yeni “gümrüğe sunma ücreti”de çıkmamış. 

Safari çakması olanın pompasının oturduğu yer farklı, yani standart kartuş oturmuyor. 

Yorumuma gelince kalem işte ? zaten anladığım bir olay değil. 

91329C04-32F0-4E3E-96CE-DA0A1DD6F995.thumb.jpeg.12aac94da469fb38fd0a190c100defbd.jpeg

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beyaz olan Baoer -görüntü ve his olarak en sevdiğim- yazarken atlama yapıyor. Önce alkollu su sonrasında prilli su ile temizledim ama bir değişiklik olmadı. Satıcı yeni uç gönderecekmiş bakalım. @Mert Yürüyen tavsiyen var mı bu konuda?

Jinhao olan sorunsuz yazıyor.

Safari çakmasını hala deneyemedim, mürekkep yarın gelecek. Ama bir iki incelemede ucun çok kötü olduğunu yazmışlar. Lammy uç alsam düzgün çalışır mı acaba?

Birde Jinhao 599 aldım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Beyaz olan Baoer -görüntü ve his olarak en sevdiğim- yazarken atlama yapıyor. Önce alkollu su sonrasında prilli su ile temizledim ama bir değişiklik olmadı. Satıcı yeni uç gönderecekmiş bakalım. @Mert Yürüyen tavsiyen var mı bu konuda?

Jinhao olan sorunsuz yazıyor.

Safari çakmasını hala deneyemedim, mürekkep yarın gelecek. Ama bir iki incelemede ucun çok kötü olduğunu yazmışlar. Lammy uç alsam düzgün çalışır mı acaba?

Birde Jinhao 599 aldım ? 

Ozancım, Jinhao'lar çin usulü dolma kalemler. Yani fazla bir şey beklememek lazım ?  Düşük maliyeti sebebiyle renk renk alıp kullanan çoktur, ama asla bir pelikandan yada başka premium kalem markasından aldığın performansı alamazsın... Ankarada kalem ustası da yok, İstanbulda olsan burada bir baktırırdık, Murat Usta en azından yazılabilir hale getirirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

Ozancım, Jinhao'lar çin usulü dolma kalemler. Yani fazla bir şey beklememek lazım ?  Düşük maliyeti sebebiyle renk renk alıp kullanan çoktur, ama asla bir pelikandan yada başka premium kalem markasından aldığın performansı alamazsın... Ankarada kalem ustası da yok, İstanbulda olsan burada bir baktırırdık, Murat Usta en azından yazılabilir hale getirirdi.

sağol olmazsa bir ara getiririm dicem de masraf etmeye değmez sanırım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.