Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dilin Kemiği : Kalemler

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

4 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Gerçi hala düşünüyorum da cidden gerek yok diyorum.. ama nefis bir kalem cidden.. böyle diye diye alıcam sanırım

Tuzak işe yaradı yani...

Değerini bilene gitsin. Mert kayıtsız kalma..!

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Değerini bilene gitsin. Mert kayıtsız kalma..!

Hocam siz bizi severdiniz, neden böyle evimizin orta yerine incir ağacı dikiyorsunuz, neden bizi zehirliyorsunuz böyle anlamıyorum :) 

@Alperen G. yarın kalbini kırıcam, hazırlıklı ol :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Alperen G. yazdı:

@Mert Yürüyen unutma, unutulanlar unutanları asla unutmazmış... öyle aklıma geldi... 

Haha... Battık biz battık! Bana sevgililer günü hediyesi alsana... Bu gidişle biz bize kalıcaz müdür :içelim:

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

Haha... Battık biz battık! Bana sevgililer günü hediyesi alsana... Bu gidişle biz bize kalıcaz müdür :içelim:

Olm bu iş kötüye gidiyo bak.. gel yol yakınken dönelim bu işten.. kapatalım başlığı, kendi halimizde yazmaya çizmeye devam edelim.. içkinin kumarın yuva yıkması tamam da dolmakalemden ocağı batan ilk kişiler olmayalım..  :muha:

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

bu kalemler mürekkep olmadan bi şekilde denenebilir mi? şu aliexpressteki kalem geldi ama evde mürekkep yok, merak içersindeyim :) 

@Alperen G. bu ozanin yazdiklarini okurken gozlerim kaniyor... sen bizzat ilgilensen olmaz mi, hic mi sorumluluk hissetmiyorsun be adam? ???

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.