Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dilin Kemiği : Kalemler

Alperen G.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Limitli bir kalemle noktayı koydum.

Ben bilirim bu limiti... Bir önceki sayfaya geç ve oku kendi yazdıklarını :) Ben boşuna direnmedim, bu başlık açılmasın diye. Yok ettiniz lan ben, gırtlağıma kadar kalem borcundayım, hahahaha :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Ben bilirim bu limiti... Bir önceki sayfaya geç ve oku kendi yazdıklarını :) Ben boşuna direnmedim, bu başlık açılmasın diye. Yok ettiniz lan ben, gırtlağıma kadar kalem borcundayım, hahahaha :) 

Ahahahahha... sus artık... hep @Cem Boneval‘in yüzünden.. açın dedi başlığı dedi.. ocağımıza siyah mürekkep döktü..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Alperen G. yazdı:

Ahahahahha... sus artık... hep @Cem Boneval‘in yüzünden.. açın dedi başlığı dedi.. ocağımıza siyah mürekkep döktü..

Vallahi vicdan azabı çekiyor, kendime kızıyor, size üzülüyorum.

Ben de bu yüzden kendimi cezalandırmak için saat almaya gittim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Vallahi vicdan azabı çekiyor, kendime kızıyor, size üzülüyorum.

Ben de bu yüzden kendimi cezalandırmak için saat almaya gittim.

Vaaaayyy... biryerlerde para harcandığını hissetmiştim zaten :) saat bölümüne alalım sizi. Salonumuz klimalıdır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Alperen G. yazdı:

Duragraph hangi renk aldın zalım? Forest green ve amber çok can alıcı..

Arada kalmadım desen yalan olur... Ama tercihim amber oldu. Dolma kalemde turuncu ve türevi renklere zaafım var! Ama asıl vurgunu All American serisinde yaptım :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Arada kalmadım desen yalan olur... Ama tercihim amber oldu. Dolma kalemde turuncu ve türevi renklere zaafım var! Ama asıl vurgunu All American serisinde yaptım :içelim:

All American’lar komple turunculu zaten.. seni haylaz seni :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Alperen G. yazdı:

All American’lar komple turunculu zaten.. seni haylaz seni :muha:

Aynen abi, Sunburst modeli var, full oranj :) onu kaçırmadım tabisi... Devamı da var tabi de, biraz karışıklıklar oldu bakalım bugün bekliyorum kargoyu, bir foto atar, zehiri salarım :) 

Conklin çok enteresan bir marka. Yani sadece kalem değil, başka hemen hiç bir tüketim malında bu kadar yüksek fiyat/performans oranı göremedim şimdiye kadar! Kaleme bakınca dersin "bu kalem 500 euro eder" ama sonra bir bakıyorsun kalem 300-500 TL aralığında, enteresan...

Ayrıca Conklin Atatürk'ün favori dolma kalem markasıymış, for your info...

--23 dakika sonra eklendi--

@Alperen G.Babuş, M800 Rönesans Brown'ı gördün mü? Tısssssssssssssssssssssssssssss... Görmediysen, görme sakın!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Bizim kırtasyecide dolu bundan...

Hocam nasıl bundan dolu? Nasıl kırtasiye orası? Pelikan M800 Renaissance Brown modeli, sınırlı sayıda üretim... 2200-2500 arası bir fiyatı vardır... Size de çok yakışır, eminim :) Tısssss...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Nasıl kırtasiye orası?

Sanal tabii, maksat seni heyecanlandırmak.

Ama güzel kalemmiş.

Yazacak olsam alırdım.

https://urun.gittigidiyor.com/ofis-kirtasiye/pelikan-m800-reinaissence-brown-dolma-kalem-altin-kaplama-aksam-327003091

• Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Mert Yürüyen yazdı:

@Alperen G. Ben bir b.k yedim... Okyanusun derinliklerinden sana selam olsun Angaralı Yiğit :blink: Bu son, bir süreliğine son... Allahım sen affet! Karım duymasın :içelim:

Gördüm gördüm... ama Alperen durur mu yapıştırmış cevabı... yakında buralar şenlenecek..

yalnız @Cem Boneval abi o kalem çok çok çok çok güzel bir kalem. Ve linkteki fiyat da çok iyi.. kahverengi bir kalemim olmasaydı düşünebilirdin. Gerçi hala düşünüyorum da cidden gerek yok diyorum.. ama nefis bir kalem cidden.. böyle diye diye alıcam sanırım :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.