Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2/8/2018 - 07:55 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Bu arada 11.2.5 ile gelen buglar düzelmemiş, apple'dan kaynaklı bir sorunmuş. 11.3 beta ile düzgün çalıştığı iddia ediliyor :) 

11.2.5 ile gelen yeni usb bağlantısı güvenliğinden dolayı, halen hiç bir mobil uygulama, telefonunda son sürüm ios kullananlar tarafından çalıştırılamıyor (sygic, accuweather vs). Düzeltimiş ios 11.3 için, mart 2018 tarihi veriliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
2/12/2018 - 12:47 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

11.2.5 ile gelen yeni usb bağlantısı güvenliğinden dolayı, halen hiç bir mobil uygulama, telefonunda son sürüm ios kullananlar tarafından çalıştırılamıyor (sygic, accuweather vs). Düzeltimiş ios 11.3 için, mart 2018 tarihi veriliyor.

Bir kaç gün önce yayınlanan 11.2.6 ile bu sorun düzelmiş. Kendim test etmedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ne güzel benim sink üçüm yok ?

Dert tasa  yok...

Aslında kimsenin de dert etmediğini sanıyorum. Çünkü benim bildiğim, sygic harici bu şekilde çalışan ve işe yarayan uygulama yok. Spotify vardı, artık o da vazgeçmiş galiba. Kablolu ama apple carplay olmadan bağlanılması gerekiyor..

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2/22/2018 - 19:39 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ne güzel benim sink üçüm yok ?

Dert tasa  yok...

Bir de ek yapayım. Alexa gelecek, dertler bitecek :) 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Farkındayım biraz fazla detay ama :P , USB isimlendirmesini ne yaparsam yapayım, küçük harf geçmiyordu. 18025 ile mi düzeldi, yoksa usb formatından mı emin değilim ama sonunda USB ismini büyük küçük harf karışık yazabildim :) 

Mart USB.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Farkındayım biraz fazla detay ama :P , USB isimlendirmesini ne yaparsam yapayım, küçük harf geçmiyordu. 18025 ile mi düzeldi, yoksa usb formatından mı emin değilim ama sonunda USB ismini büyük küçük harf karışık yazabildim :) 

Sinir bozucudur eminim :D Ben de takılırdım ona muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim. Ford Sync yazılım güncellemelerini focusclubtr de araştırmama rağmen bazı takıldığım noktalar var bunları sormak istiyorum. Aracım 2017 Focus 4K 1.5 Tdci Pws  aralık ayında satın aldım ve araçta Sync 3 mevcut ancak yazılımı 2.3 olarak gözükmekte, yukarıda 3.0 ı kullanan arkadaşları gördüm. Güncelleme yapmama rağmen aracımda herhangi bir değişiklik olmadı. Sync 3 ü bahsedilen 3.0 veya 3.2 ye nasıl güncelleme yapabileceğimi anlatabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mustafa.Akyol Şu anda resmi sürüm tüm eski araçlarda 2.3. Ford sanırım 2018 model yılı ile birlikte 3.0 sunmaya başladı. 3.2 nerede var bilemiyorum. Muhtemelen "tamamen" yeni araçlarda var. 

2.3'ü isterseniz USB ile 3.0'a yükseltebilirsiniz. 3.2'ye yükseltemezsiniz (modül yapısı farklı olduğu için)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 13/03/2018 at 3:48 AM, Mustafa.Akyol said:

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim. Ford Sync yazılım güncellemelerini focusclubtr de araştırmama rağmen bazı takıldığım noktalar var bunları sormak istiyorum. Aracım 2017 Focus 4K 1.5 Tdci Pws  aralık ayında satın aldım ve araçta Sync 3 mevcut ancak yazılımı 2.3 olarak gözükmekte, yukarıda 3.0 ı kullanan arkadaşları gördüm. Güncelleme yapmama rağmen aracımda herhangi bir değişiklik olmadı. Sync 3 ü bahsedilen 3.0 veya 3.2 ye nasıl güncelleme yapabileceğimi anlatabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ederim. 

bazi ford'da calisan yazilim muhendis arkadaslar Ford'un 3.0 linklerini bulup sizdirmislar. Bu linkler sayesinde Ford'un server'indan hic el deymemis resmi olan henuz yayinlanmamis 3.0'in 18025 surumunu sizdirmislar..linki bilen indirip autoinstall.lst dosyasi acarak evinden guncelleme yapabiliyor. soylentilere gore ancak bu 18025 sahip olanlar waze sync3 entegreden faydalanacakmis.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.01.2018 - 22:05 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Bu bilgi de dursun burada. Navisiz sync 3 modülündeki 16GB bellek. Navigasyonlu olanlarda 64GB olduğu söyleniyor.

Bellek kodlaması SDIN8DE2-16G (16GB versiyon). eMMC bellek gibi bir tanımı var. Bunun internette 8GB'dan 128GB'a kadar türevleri satılıyor. 64GB için fiyat 65 euro görünüyor.

https://eu.mouser.com/productdetail/sandisk/sdin8ce4-64g-xa?qs=sGAEpiMZZMtrOYfT0mhKebi33qovFrEbhfyZMWNJ6QmJ5Z9tGrlk7g%3D%3D

bellek.jpg

Ram olarak hangisini almak lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.