Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

43 dakika önce, Muhammed Bahşiş yazdı:

Murat bey, 

Gümrükte filan sıkıntı çıkıyor mu. 

Ürünün ödeme belgesi ve aracınızın ruhsatı isteniyor, %20 (bazen oradaki memurun tutumuna göre 30 olabiliyor) oranında vergi yansıtıyorlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

2020 model v3.4'ü yükledik Rus arkadaşların da desteği ile. Temel olarak v3.202 ile benzer. Onun çok daha az hatalı hali. Grafiklerdeki hataları gidermişler. Bir kaç ilginç detay da var. Mesela normalde göstergeden yapılan bazı ayarları artık sync arabiriminden de yapmak mümkün oluyor. Geri viteste renk tutmasa da kalan özellikleri benim arabaya benzeyen bir resim görmek de hoş bir detay oldu.

01 IMG_2886.JPG

02 IMG_2906.JPG

03 IMG_2904.JPG

04 IMG_2905.JPG

05 IMG_2910.JPG

06 IMG_2911.JPG

07 IMG_2913.JPG

08 IMG_2914.JPG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Halihazıda 18025 sürümü yüklü, evin yanına parkettiğimde wifiden güncelleme bulduğunu farkettim. Ayarlar ekranında "JR3T-14G381-AL_130554.tar.gz indiriliyor" yazıyor, bir süre bekledim ama hiç ilerlemedi bende kapattım. Bunu tamamlayabilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Emrah Ha. yazdı:

Halihazıda 18025 sürümü yüklü, evin yanına parkettiğimde wifiden güncelleme bulduğunu farkettim. Ayarlar ekranında "JR3T-14G381-AL_130554.tar.gz indiriliyor" yazıyor, bir süre bekledim ama hiç ilerlemedi bende kapattım. Bunu tamamlayabilen var mı?

Yavaş yavaş indirir arka planda. Bu arada 18025 ile -AL aynı versiyon. Niye indiyorki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar selamlar,

Harita güncellemelerini alamıyorum ve harita kodları f ile başlamıyor TR ile başlıyor. Ekte resim atıyorum. Navigasyonu aktif kullanıyorum google auto dan ancak mevcut haritayı güncelleme yapma şansımız yok mudur?

1.jpg

Bora Z. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Bora Z. yazdı:

Arkadaşlar selamlar,

Harita güncellemelerini alamıyorum ve harita kodları f ile başlamıyor TR ile başlıyor. Ekte resim atıyorum. Navigasyonu aktif kullanıyorum google auto dan ancak mevcut haritayı güncelleme yapma şansımız yok mudur?

1.jpg

Bu adrese gidip, VIN kodu ile çalıştırmayı denediz mi? Önce uygulama güncelleştirme, sonra harita güncelleştirme yaptırması gerekli size. Şu anda sync 3 haritaları ücretsiz güncelleniyor. En azından ben bu şekilde biliyorum. 

https://www.ford.co.uk/owner/resources-and-support/sync-bluetooth/update#/

--2 dakika sonra eklendi--

not: Türkiye haritalı güncelleme sonrası G ile başlayacak. F ile başlayan haritalar, tüm Avrupayı kapsıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler bilgiler için. Evet internetten bir kaç kez denedim ancak sürekli sürüm güncel haritayada resimdeki gibi 0 mb. uyarısı veriyor indirince de 250kb lık bir dosya yüklüyor. Sürüm güncel değil mi? En son 18025 olarak biliyorum. Diğerleri henüz resmi güncelleme çıkmadı sanki. O zaman servisten sanırım ücretli güncellememiz gerekiyor ancak servisi ne zaman arasam güncelleme yok diyorlar Allahım bu servisler de bir ilginç oluyor genelde. Benim harita sanırım 2014 haritası. Araç 2016 yıl 2019 ben hala 2014 kullanıyorum sanırım. Tavsiye edebileceğiniz bir servis varmı bu işlerden anlayan İstanbulda falan. 

1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18.03.2019 - 13:02 tarihinde, Bora Z. yazdı:

Teşekkürler bilgiler için. Evet internetten bir kaç kez denedim ancak sürekli sürüm güncel haritayada resimdeki gibi 0 mb. uyarısı veriyor indirince de 250kb lık bir dosya yüklüyor. Sürüm güncel değil mi? En son 18025 olarak biliyorum. Diğerleri henüz resmi güncelleme çıkmadı sanki. O zaman servisten sanırım ücretli güncellememiz gerekiyor ancak servisi ne zaman arasam güncelleme yok diyorlar Allahım bu servisler de bir ilginç oluyor genelde. Benim harita sanırım 2014 haritası. Araç 2016 yıl 2019 ben hala 2014 kullanıyorum sanırım. Tavsiye edebileceğiniz bir servis varmı bu işlerden anlayan İstanbulda falan. 

1.jpg

250kb dosya ile güncelleme yapın (unzip yapıp, usb'ye atmanız gerekmekte). Kurulum bitti bilgisini ekranda gördüğünüzde, USB'de SyncMyRide dizini içine bir adet xml dosyası atacak (İsminde sizin VIN numaranız olan). Onunla birlikte tekrar bu siteye gelin. Tekrar güncelleme taraması yapın. Burada şimdi "Skip this step" opsiyonu çıkmalı. Buraya tıklayınca da, "I have successfully installed software" tuşunu göreceksiniz. Bu tuşa tıklayıp, usb'den yukarda bahsettiğim xml dosyasını seçeceksiniz. 

Böylece aslında sizin sync modülünde tam olarak ne kurulu, Fod'a aktarmış oldunuz. Şimdi tekrar bu sitede güncelleme taraması yapacaksınız. Duruma göre, yne önce uygulamayı güncellemenizi isteyebilir. Bunu isterse uygulamayı güncelleyeceksiniz. Yine bir xml dosyası oluşacak. Bu dosya ile işlemleri tekrar edeceksiniz. En nihayetinde, size haritalar için link verecek.

Eskiden bu proses yoktu ama, artık böyle bir detay koydular. Sanırım bir tür güvenlik geçidi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.