Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 hour ago, Murat Kav. said:

12" olandan mı? Modül çok ama ekran alternatifi az görünüyor.

Ekran için zaten yoksa o aletle bir olayım yok. Sync3 e o ekran oluyorsa sync3 kalsa da olur. 13" onlar. Makyajlı focuslara ve transit lere de koymuşlar. 

https://www.ford.com.tr/getmedia/d5e457e7-b903-4f2b-8d39-8d51d67ec561/focus-teknikfoy-nisan-2023_1.pdf.aspx

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

windows bir laptop almam lazim sanirim 😞 

bide Vgate vLinker MC+ almistim ama telefondan yapamayinca bir ise yaramayacak sanirim. obdeleven vagda neredeyse herseyi yapabiliyor.

vmbox m1de calismiyor su an, vmware da 200 dolar, o paraya laptop alirim direk 🙂 

gerci su ana kadar gorduklerim arasinda pek kayda deger bir sey yok gibi.

video açma en popüleri. onun harici arka plana istediğini resmi atma, radyo logolarını Türkiye için de aktif etme vs gibi şeyler var. Yazılımcılar için (QNX), sitede doğrudan sync 3 üzerinde kod yazabileceğin uygulamalar da var.

44 dakika önce, Mertol Kip yazdı:

Ekran için zaten yoksa o aletle bir olayım yok. Sync3 e o ekran oluyorsa sync3 kalsa da olur. 13" onlar. Makyajlı focuslara ve transit lere de koymuşlar. 

https://www.ford.com.tr/getmedia/d5e457e7-b903-4f2b-8d39-8d51d67ec561/focus-teknikfoy-nisan-2023_1.pdf.aspx

Broncodaki falan 12" diye geçiyor. Focustakiler 13" demekki. Escape'i bilmiyorum. Şimdi baktım 15,5" e kadar versiyonlar varmış. Ama sync 4'ün kendi içinde bazı korumaları var, dışardan müdaheleyi çok az insan yapıyor diye biliyorum, güncelleme sadece internetten diye biliyorum. Bizim tarihi kugada zati çalıştıramıyoruz 😞 Yoksa ben sırf kablosuz carplay için almayı düşünüyordum 8" olanı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba 2014 focus 3 aracıma navisgasyonsuz sync 3 takmayı düşünüyorum geniş ekran gösterge de var aracımda. Android auto ile bağlanıp Google maps kullandığımda gösterge ekranına navigasyon yönlendirmesi gelir mi ? Birde sync 3.4 son sürüm sanırım apim değişikliği olmadan her sync 3 e yüklenebilir mi ona göre alacağım cihazın özelliklerini belirlemek istiyorum şimdiden teşekkürler 

Ali Çal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Sync3 montajı yaptırdım dil türkçe fakat sesli komut İngilizce. Sync updater ile turkey destekli rom indirip 3.4 23188 sürümüne güncelledim yine sesli komut İngilizce nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olabilecek birisi varmı acaba? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben daha gecen hafta guncellemistim. 3.4.22251 yuklenmisti ve ford guncel diyordu. Simdi Cyanlabsin gucelleyicisini indirince arada birde 3.4.23088 oldugunu ve 23188 in de 2 Agustosta yayinlandigini gordum. Peki ford bana bunu neden yeni gosteriyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13.08.2023 - 21:48 tarihinde, Ali Çal yazdı:

Merhaba 2014 focus 3 aracıma navisgasyonsuz sync 3 takmayı düşünüyorum geniş ekran gösterge de var aracımda. Android auto ile bağlanıp Google maps kullandığımda gösterge ekranına navigasyon yönlendirmesi gelir mi ? Birde sync 3.4 son sürüm sanırım apim değişikliği olmadan her sync 3 e yüklenebilir mi ona göre alacağım cihazın özelliklerini belirlemek istiyorum şimdiden teşekkürler 

Evet. Reformat ile mümkün.

16 saat önce, Ali Çal yazdı:

Sync3 montajı yaptırdım dil türkçe fakat sesli komut İngilizce. Sync updater ile turkey destekli rom indirip 3.4 23188 sürümüne güncelledim yine sesli komut İngilizce nasıl türkçe yapabilirim yardımcı olabilecek birisi varmı acaba? 

Ses dosyası hatalıdır. Sondaki ilk harfin A ya da D olanı kullanmalı.

12 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Ben daha gecen hafta guncellemistim. 3.4.22251 yuklenmisti ve ford guncel diyordu. Simdi Cyanlabsin gucelleyicisini indirince arada birde 3.4.23088 oldugunu ve 23188 in de 2 Agustosta yayinlandigini gordum. Peki ford bana bunu neden yeni gosteriyor?

Fordun güncellemeleri android gibi. Araca özel. Ne zaman senin araca hangi sürüm gelir belli olmuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.09.2023 - 04:03 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Fordun güncellemeleri android gibi. Araca özel. Ne zaman senin araca hangi sürüm gelir belli olmuyor

Cyanlabs ile hem synci hem de haritayi guncelledim ama xml atmamis, Fordun kendi sayfasindan guncelleyince atmisti. Gorunurde bir sikinti yok ama bir seyler eksik kalmis olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Cyanlabs ile hem synci hem de haritayi guncelledim ama xml atmamis, Fordun kendi sayfasindan guncelleyince atmisti. Gorunurde bir sikinti yok ama bir seyler eksik kalmis olabilir mi?

Xml atması için güncellemeye bi dosya daha eklemesi gerekiyor, o yoktur. Bu hafta tatildeyim, bilgisayarım olmadığından kontrol edemiyorum şimdi. Cyanlabs eakiden bölgeyi Türkiye seçince seslendirme dosyasını da yanlış seçiyordu. Düzelttiler mi bilmiyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.09.2023 - 00:21 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Xml atması için güncellemeye bi dosya daha eklemesi gerekiyor, o yoktur. Bu hafta tatildeyim, bilgisayarım olmadığından kontrol edemiyorum şimdi. Cyanlabs eakiden bölgeyi Türkiye seçince seslendirme dosyasını da yanlış seçiyordu. Düzelttiler mi bilmiyorum. 

Cyanlabsa xml olusturtup forda yukledim. "WE APOLOGIZE FOR THE ERROR.  WE ARE WORKING TO CORRECT IT AND REQUEST YOU TRY AGAIN LATER." diyor artik 🙂 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.