Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

v3.4'ün özelliği mi, yoksa google maps'de bir şey mi değişti bilmiyorum. Ama artık google maps açtığımda, yol bilgisayarında da normal navigasyon da olduğu gibi çalışıyor.

Yavaş yavaş içine sızıyor ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24.03.2019 - 18:31 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

v3.4'ün özelliği mi, yoksa google maps'de bir şey mi değişti bilmiyorum. Ama artık google maps açtığımda, yol bilgisayarında da normal navigasyon da olduğu gibi çalışıyor.

aa1024.jpg

Güncel AA Auto ve google V 3.3'de gelmiyor, muhtemelen 3.4 ile gelen özellik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende şuraya geçtim ? 20-25 gün oldu  gayet başarılı arabaya işten güçten fırsat bulup  binebildiğim kadar kullanıyorum :d 

interface modülü yok !!! telefondaki bütün ne uygulama kullanıyorsan sync 3 tede çatır çatır çalışıyor ? sync 3 ekrandan herşeyi kontrol edebiliyorsun ...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.03.2019 - 17:42 tarihinde, Serkan Karakoca yazdı:

bende şuraya geçtim ? 20-25 gün oldu  gayet başarılı arabaya işten güçten fırsat bulup  binebildiğim kadar kullanıyorum :d 

interface modülü yok !!! telefondaki bütün ne uygulama kullanıyorsan sync 3 tede çatır çatır çalışıyor ? sync 3 ekrandan herşeyi kontrol edebiliyorsun ...

Hangi uygulama ile yaptınız tam anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
19.03.2019 - 20:41 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

250kb dosya ile güncelleme yapın (unzip yapıp, usb'ye atmanız gerekmekte). Kurulum bitti bilgisini ekranda gördüğünüzde, USB'de SyncMyRide dizini içine bir adet xml dosyası atacak (İsminde sizin VIN numaranız olan). Onunla birlikte tekrar bu siteye gelin. Tekrar güncelleme taraması yapın. Burada şimdi "Skip this step" opsiyonu çıkmalı. Buraya tıklayınca da, "I have successfully installed software" tuşunu göreceksiniz. Bu tuşa tıklayıp, usb'den yukarda bahsettiğim xml dosyasını seçeceksiniz. 

Böylece aslında sizin sync modülünde tam olarak ne kurulu, Fod'a aktarmış oldunuz. Şimdi tekrar bu sitede güncelleme taraması yapacaksınız. Duruma göre, yne önce uygulamayı güncellemenizi isteyebilir. Bunu isterse uygulamayı güncelleyeceksiniz. Yine bir xml dosyası oluşacak. Bu dosya ile işlemleri tekrar edeceksiniz. En nihayetinde, size haritalar için link verecek.

Eskiden bu proses yoktu ama, artık böyle bir detay koydular. Sanırım bir tür güvenlik geçidi.

250kb dosyayı sistem tanımıyor şöyle ki güncelleme yapılamadı yazıyor. Daha sonra s55guru daki dosyayı denedim onunla sistem güncellemesi başarılı dedi oradan aldığım dosyayı site üzerinde yükledim başarılı şekilde yüklenmiştir dedi başka güncelleme yoktur dedi. Şuan denediğimde ne versiyonda nede haritada güncelleme gözükmüyor. direk indirip kurmak mümkün değil midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Bora Z. yazdı:

250kb dosyayı sistem tanımıyor şöyle ki güncelleme yapılamadı yazıyor. Daha sonra s55guru daki dosyayı denedim onunla sistem güncellemesi başarılı dedi oradan aldığım dosyayı site üzerinde yükledim başarılı şekilde yüklenmiştir dedi başka güncelleme yoktur dedi. Şuan denediğimde ne versiyonda nede haritada güncelleme gözükmüyor. direk indirip kurmak mümkün değil midir?

Bir yerde bir yanlışlık var. Güncelleme yapılmadı yapıyorsa bir şeyleri yanlış yapıyor olmalısınız. s55 guru nedir?

TR harita bu şekilde güncellenmiyor, ama APIM modülü 64GB ise, komple Avrupa harita atabilirsiniz. Bana özelden VIN no.sunu atabilirseniz, ya da xml dosyasını gönderirseniz, ya da bir şekilde APIM parça no.sunu söyleyebilirseniz, bunu yapıp yapamayacağınızı söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.04.2019 - 11:01 tarihinde, Murat Kav. yazdı:

Bir yerde bir yanlışlık var. Güncelleme yapılmadı yapıyorsa bir şeyleri yanlış yapıyor olmalısınız. s55 guru nedir?

TR harita bu şekilde güncellenmiyor, ama APIM modülü 64GB ise, komple Avrupa harita atabilirsiniz. Bana özelden VIN no.sunu atabilirseniz, ya da xml dosyasını gönderirseniz, ya da bir şekilde APIM parça no.sunu söyleyebilirseniz, bunu yapıp yapamayacağınızı söyleyebilirim.

Teşekkürler ilginize özelden yazıyorum. 

Düzeneleme: en az 7 mesaj gerekiyormuş özelden mesaj atamıyorum ?

Bora Z. tarafından düzenlendi
Düzenleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.