Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...

Sync 3.0 3.2+ ile radyo logo desteği geldi (en nihayetinde). Ayarlara istasyon logosu diye bir opsiyon ekleniyor. Kötü haber, sistem şu anda Türkiyede çalışmıyor, logolar yok. Bendeki mk4 apimle önce görememiştim ancak, as built kodlardaki bununla ilgili ayarı bulunca aktive etmeyi başardım. İsveçten gelen ACM'de kayıtlı radyoların logoları çıkıyor. Ancak TR radyolarda logo çıkmıyor (Power FM hariç, onda da alakasız bir logo görünüyor, logoyu açınca. Ayarlardan mı derdim ama Türkiyedeki MK4 focuslarda da aynı durum var Yakup'dan gelen resme göre. Muhtemelen sonraki güncelleme ile düzeltilir ? )

ayar.jpg

nrj0.jpg

nrj.jpg

power.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Power FM hariç, onda da alakasız bir logo görünüyor

Tahminimce radyo ismi ya da benzer bir tanımlayıcı id'ye göre logolar sisteme gömülüdür. RDS'den gelen veriye göre bu logoları eşletirip basıyordur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

44 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Sync 3.0 3.2+ ile radyo logo desteği geldi (en nihayetinde). Ayarlara istasyon logosu diye bir opsiyon ekleniyor. Kötü haber, sistem şu anda Türkiyede çalışmıyor, logolar yok. Bendeki mk4 apimle önce görememiştim ancak, as built kodlardaki bununla ilgili ayarı bulunca aktive etmeyi başardım. İsveçten gelen ACM'de kayıtlı radyoların logoları çıkıyor. Ancak TR radyolarda logo çıkmıyor (Power FM hariç, onda da alakasız bir logo görünüyor, logoyu açınca. Ayarlardan mı derdim ama Türkiyedeki MK4 focuslarda da aynı durum var Yakup'dan gelen resme göre. Muhtemelen sonraki güncelleme ile düzeltilir ? )

ayar.jpg

nrj0.jpg

nrj.jpg

power.jpg

Emeğine sağlık. Yeter artık, MK4 apimi alıyorum şuan. ? 

Tuncay A. tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kav. yazdı:

MY16 ve MY17 için de versiyon 3.2 çıkabilir demiş Ruslar. Ama kesin bilgi değil.

Hadi inşallah. WAG grubunu çok kıskanıyorum logo olayından dolayı. 

Günal Y. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Bi deneme yaptım, 2020 model fordlarda kullanılacak yeni sync versiyonunu kurdum. Bu henüz beta gibi bir şey (v 3.202). V3.4 olarak yakında çıkacak sanırım.

Değişik, ilginç detaylar var. Radyo istasyon seçimi için eskisi gibi 3 pencere yok, aşağıdan sürekleyerek kaydırıyorsunuz. Navi ekranında sonunda hem kalan km, hem süre gösteriliyor. Resimlere mavi çıkmış ama aslında mavi değil arka plan (benim telefon az ışıkta bu kadar başarılı oldu sanırım), mor ile koyu mavi arası bir renk, ki özellikle gece modunda bu renk hakim. Gündüz modunda ise açık mavi. Çok iyi mi, değil bence. Eleştiriler dinlenmiş belli, ama yine de bunu programlayanlar ile zevklerimiz kesinlikle uyuşmuyor ? . Final sürüm olmadığından sanırım, bazı gariplikler var. Medya ekranındaki resim fazla küçük, ya da ana ekranda yazılar fazla büyük gibi. Biraz kurcalayayım. Ama kalıcı olmayacak gibi. Eski versiyona geri çevireceğim (tabi başarabilirsem ? )

01 ana ekran.jpg

02 ana ekran.jpg

05 radyo.jpg

04 navi.jpg

03 arka plan.jpg

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Bi deneme yaptım, 2020 model fordlarda kullanılacak yeni sync versiyonunu kurdum. Bu henüz beta gibi bir şey (v 3.202). V3.4 olarak yakında çıkacak sanırım.

Değişik, ilginç detaylar var. Radyo istasyon seçimi için eskisi gibi 3 pencere yok, aşağıdan sürekleyerek kaydırıyorsunuz. Navi ekranında sonunda hem kalan km, hem süre gösteriliyor. Resimlere mavi çıkmış ama aslında mavi değil arka plan (benim telefon az ışıkta bu kadar başarılı oldu sanırım), mor ile koyu mavi arası bir renk, ki özellikle gece modunda bu renk hakim. Gündüz modunda ise açık mavi. Çok iyi mi, değil bence. Eleştiriler dinlenmiş belli, ama yine de bunu programlayanlar ile zevklerimiz kesinlikle uyuşmuyor ? . Final sürüm olmadığından sanırım, bazı gariplikler var. Medya ekranındaki resim fazla küçük, ya da ana ekranda yazılar fazla büyük gibi. Biraz kurcalayayım. Ama kalıcı olmayacak gibi. Eski versiyona geri çevireceğim (tabi başarabilirsem ? )

Kartlarda bir değişiklik yok değilmi? Yine F7 kartı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Kartlarda bir değişiklik yok değilmi? Yine F7 kartı. 

Haritalar halen F7. F8 harita henüz yok. Biraz kullandıkca renklere alıştım aslında. Özellikle gece modu iyi. Bu rengin adı bu arada parlement mavisiymiş. Ford mavi diye bu kadar takıntı yapmasa iyi olacak ama artık yapacak bişey yok.

Ara birimde gerçekten de bazı sıkıntılar var. Bir defasında ana ekran boş geldi. Bir defasında da USB ikonu takılı kaldı (Ana ekran tuşunun üstüne bindi) vb. Bazı yerlerde de metin, kutusunun dışına çıkıyor. İtalyanlar bu sorunlar için v3.4 ile düzelmiş demiş, ama işte o da şu anda bizde yok. Bu gün Tuzlada gezerken tüm gün test etmiş de oldum. Görseller harici şu ana kadar bir sıkıntı görmedim.

renk 03.JPG

renk 01.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.