Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sync 3 Yazılım Güncellemeleri

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

7 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Usb ile navi çözme yalan oldu, akşam banada bir özelden gönderirmisiniz? Vın ve seri no olayı sync2'de'de vardı. Şifreleme kırılması kolaydır, o her türlü halledilir.

Bu linklerde epey bilgi var, biraz paruski sadece :)

http://fordexplorernew.ru/index.php/topic,3168.0.html

http://ffclub.ru/topic/418797/

Bu da şu anda benim dosya versiyonları. Navi dosyaları güncellenmemiş görüldüğü üzere ..

dosyalar 17194.JPG

--57 dakika sonra eklendi--

Bir kaç gereksiz bilgi daha;

JL7T - .. --> sync 3 version 2.3

JR3T - .. --> sync 3 version 3.0

U15T - .. --> sync 3 version 3.2

.. 14G381-AG (build 17194), -AJ (build 17276), -AK (build 17307) ..

..14G421-DAA : Türkiye

..14G422-DA: Türkçe

İnternette Türkiye haritası olduğunu düşündüğüm bir dosya buldum. SyncMyRide yapmayı deneyeceğim, tabi arabayı görebilirsem ..

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

172276'ya güncelledim (17307 için iki bug bildirilmiş, emin olamadım, biraz daha geçsin bakalım). Türkiye haritası olduğunu düşündüğüm 4 farklı güncelleme dosyası buldum , hepsini indirdim, ama hiçbiri çalışmadı :) LIC_ERR01 hatası veriyor hepsinde inatla.

guncelleme 17276.jpg

IMG_6774.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 dakika önce, Özkan Ç. yazdı:

Bugün wi-fi ile bağlı olmasına rağmen güncelleme almıyor bir kac defa manuel yazılım arattım update almadı.server yoğun olabilir belki anlam veremedim versiyon 2.0 kalmış

Ben online güncelleme aldığına hiç tanık olmadım.

--4 dakika sonra eklendi--

@Tuncay A. @Günal Yılmaz 17307 için iki bugdan şikayet var, sizde var mı bu sorunlar;

-ileri sesli kontrol araç her stop ettiğinde normal sesli kontroledönüyormuş

-ambiyans aydınlatma kendiliğinden kapanıyormuş, her start da yeniden açmak gerekiyormuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normalde update kendisi yapması gerekli, ilk wifi baglantısını android telefonda yapmıştım onda indirdiği size görmüştüm,birşeyler yapıyordu.Sonra apple geçtim sonrasını bilmiyorum.bugün sizin paylaşım larınız sonrası manuel denedim bir şey olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Ben online güncelleme aldığına hiç tanık olmadım.

--4 dakika sonra eklendi--

@Tuncay A. @Günal Yılmaz 17307 için iki bugdan şikayet var, sizde var mı bu sorunlar;

-ileri sesli kontrol araç her stop ettiğinde normal sesli kontroledönüyormuş

-ambiyans aydınlatma kendiliğinden kapanıyormuş, her start da yeniden açmak gerekiyormuş

Bende ambiyans aydinlatma sync'de yok, kontaga bagli tüm ambiyanslar, ama ses sorunu ben yasamadim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sync 3 Yazılım Güncellemeleri olarak değiştirdi

JL1T-14G381-AJ SYNC3 v2.3

This software release is the latest update in our continued efforts to improve system performance, device connectivity, and the overall SYNC experience.

Direkt müşteriye sunulan en son 2.3 var sanırım. 3.x henüz gelmemiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

JL1T-14G381-AJ SYNC3 v2.3

This software release is the latest update in our continued efforts to improve system performance, device connectivity, and the overall SYNC experience.

Direkt müşteriye sunulan en son 2.3 var sanırım. 3.x henüz gelmemiş.

Doğru, eski araçlar için, şu andaki en son official release 2.3. Ancak yeni arabalar 3.0 ile geliyor. Hatta Ekimden sonra üretilenler, 3.2 ile gelmeye başlamış (ilk Amerikadaki araçlar sanırım, sonra Avrupaya geliyor).

Ford'un bu konudaki politikası nedir pek emin değilim. Fabrika çıkışı 2.3 olan araca hiçbir zaman 3.0 güncellemesi gelmeyebilir. Bunun yerine sadece hata düzeltmeleri ve yeni telefon vs desteği için; 2.3'e ait yeni derlemeler de gönderebilirler (mesela 3.0'ın hali hazırda 3 farklı derlemesi var ama eski araca güncelleme çıkmıyor).

Versiyon 3.2, çok muhtemel, eski araçların hiçbirine gelmeyecek çünkü uyumlu değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mustafa Kılıç yazdı:

App stora'da sync3 ile video izlemeyi sağlayan bir uygulama varmış diye duydum. Bilgisi olan var mı acaba?

Bu forumda bulunan mı?

https://www.focusclubtr.com/forum/197-ford-sync-sistemleri/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bilgi de dursun burada. Navisiz sync 3 modülündeki 16GB bellek. Navigasyonlu olanlarda 64GB olduğu söyleniyor.

Bellek kodlaması SDIN8DE2-16G (16GB versiyon). eMMC bellek gibi bir tanımı var. Bunun internette 8GB'dan 128GB'a kadar türevleri satılıyor. 64GB için fiyat 65 euro görünüyor.

https://eu.mouser.com/productdetail/sandisk/sdin8ce4-64g-xa?qs=sGAEpiMZZMtrOYfT0mhKebi33qovFrEbhfyZMWNJ6QmJ5Z9tGrlk7g%3D%3D

bellek.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.