Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 Hb Aracım Su Alıyor

Ömer Kaan Mete

Soru

selamlar herkese aracım focus 2012 hb... geçenlerde Adanaya 2 gün aralıksız yağmur yağmıştı. iki üç gün sonra araçta bir koku hissettim. kontrol ettiğimde şöför ayak dibi, söför arkası zemini, arka koltuğun içi (koltuğu öne açınca görünen bölge) bagaj sağ ve sol alt kısımlar ıslanmıştı (üstlerde ıslaklık yok).. aracın sağ ön ve sağ arkasında ıslaklık yoktu. hemen tamircime gittim. arka lamba lastikleri eskimiş olabilir, ordan su aldıysa öne doğru sızmıştır dedi. kaportacı veya oto elektirikçiye göster dedi. bende emin olmadan göstermek istemedim. değerli görüşlerinizi bekliyorum.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
14 saat önce, Erdinç IL yazdı:

Focus 3 hatchback bagajin sol yanindan hafif su aliyor yasayan varmı?

İlk sayfadaki yazdıklarımda sorunuzun cevabı mevcut Erdinç Bey.Bu sorunuz yaşayan çok kişi var.

16 saat önce, Ozan Kar yazdı:

şu tapaların fotoğrafını ekleyebilir misiniz?

Fotoğrafını çekmeyi unutmuşum ama tapanın olduğu sedan araç fotoğrafı buldum.Hatchbacklerde bu tapanın olduğu yer bu şekilde açıkta değil.Sac ile kapalı o bölme.O bölmeye su doluyor ve sonrasında bagajın içine akmaya başlıyor.

20170915_115804.thumb.jpg.cb9c79349b435a60c81f2844a2ce7f1b.jpg.d550925b28e43440af77cdda7914715f.jpg

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.