Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK3'e Sync 2 Montajı İçin Gerekli Parçalar

Fatih S.

Önerilen Mesajlar

16 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

kısaca apim modülü kolçak arası

apime modülden giren 54 pinli soketi kast ettim öyle daha basit olur benim düşüncem hemde daha orjinal olur.kes biç ekle çıkar uğraşmazsın 

anladım serkan bey fotoğrafı var mı söylediğiniz parçanın birde bu soket sokete geçen bir parça mı yoksa keserek mi çıkarılacak.Bu parçadan mı bahsediyorsunuz

IMG_20180114_104347.jpg

Fatih S. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

nerde kalmıştık ; 54 pinli soketi ara ara bulamadım bende mk3 e ait komple göğüs tesisatı aldım.Bağlantı ile ilgili halen daha net bir şemaya ulaşabilmiş değilim.Tan oto da daha önce kendi aracına takmış olan akın bey ile iletişim halindeyim ama telefonla çok zor olacağını söylese de tam olarak sistemi kurmadan vazgeçmiş değilim.Bu arada akın bey sync 2 modülü olmadan benim araçta olan klasik BT ile bağlantıyı yaptığını söyledi.Tek ihtiyacımız olan apim modülüne takılan 54 pinli soketin benim aracın üzerinde bulunan soket ile bağlantıyı sağlamak.Yani şu anda her şey var ama hiçbir şey yok gibi bağlantı ile ilgili veya daha önce bu türde bir bağlantı yapmış arkadaşın yardımına ihtiyacım var. 

27537285_1619181874827924_1205335744_o.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...
01.12.2018 - 03:27 tarihinde, Ercan Gül yazdı:

Üzerinden epey bi geçmiş ama merak ettim fatih hocam ne yaptınız montaj işini halledebildinizmi 

maalesef montaj yaptıramadım,bayaa meşakkatli işmiş.Sattım İzmir'de muzaffer bey montajını yaptı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bu katagorideki önerilen ürünlere vs baktınız mı? 

Daha iyisi derken hangi beklentiler için ve ücret? Bunlar olursa işe yarar cevap gelebilir ? 

şunu yapan bi abi var dı orjinal sync nasıl temin etmişti acaba 2012 için

ford-focus-2012-myford-touch.jpg

Eren Can Güldalı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Eren Can Güldalı yazdı:

şunu yapan bi abi var dı orjinal sync nasıl temin etmişti acaba 2012 için

ford-focus-2012-myford-touch.jpg

Şuna benzeyen şeyi yapan birçok kişi var, herkesin temin merkezi ayrı ben olsam online aratırdım. Siteyi gezmek, ürünü bulmak ve yapana sormak lazım özetle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şuna benzeyen şeyi yapan birçok kişi var, herkesin temin merkezi ayrı ben olsam online aratırdım. Siteyi gezmek, ürünü bulmak ve yapana sormak lazım özetle. 

internetten maalesef hep çin malı tabletler buldum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Eren Can Güldalı yazdı:

internetten maalesef hep çin malı tabletler buldum

Mesajları daha alakalı yere taşıdım, bu ve benzeri konulardan parça numalarına bakabilirsin. 

SYNC 2 veya SYNC 3 her ne ise aradığın bu kelimeler ile aratabilirsin. OEM gibi şeyleri yanına ekleyerek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.