Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube Auto ve Sync 3

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
39 dakika önce, Günal Yılmaz yazdı:

Dün ben de güncellemek zorunda kaldığım Android Auto'yu. Bütün ekstralar kayboldu. :( Bakalım neler olacak...

Geri yükle 2.9'u :) 

Bu arada kablosuz android auto çıkacak falan diyorlar. Yakında wireless + sesli komut ile devreye girecekmiş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.9 u yüklesem de yarın öbür gün yine güncellemek zorunda kalacağım. Yine aynı durum yaşanacak. Diğer geliştiriciler bir şeyler yaparlar inşallah tez vakitte. Çocuk hafta sonu "Baba neden video açmıyorsun?" diye mırıldandı epey. :) 

Kablosuz konuşuluyor ama bizim ülkeye resmi destek verilmemesi çok can sıkıcı. Yakında Siri benzeri olan Google Asistan hizmetine 30 yeni dil desteği eklenecekmiş ve Türkçe'nin de bu paketin içinde olması muhtemelmiş. O zaman sesli komutlar daha eğlenceli olur. Hatta yalnız ve uzun yollarda muhabbetçi bile olur belki. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Murat Bey sizden bir şey rica edicem.AAmirror programını kullanıyordum ama bir sorun yüzünden silip tekrar kururnca kullanamaz oldum.Telefonumdaki programlar ekrana geliyor ama çalıştırınca tel de çalışıyor ama sync da kararıp kalıyo. Bunları nasıl ayarlamam gerekiyor. yardım ederseniz sevinirim. 

Screenshot_20180302-231455.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Sinan Güneş yazdı:

Murat Bey sizden bir şey rica edicem.AAmirror programını kullanıyordum ama bir sorun yüzünden silip tekrar kururnca kullanamaz oldum.Telefonumdaki programlar ekrana geliyor ama çalıştırınca tel de çalışıyor ama sync da kararıp kalıyo. Bunları nasıl ayarlamam gerekiyor. yardım ederseniz sevinirim. 

Screenshot_20180302-231455.png

Açıkcası bir sorun göremedim, yprum yapamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Google yaptı yine yapacağını. Bir hafta kadar önce Google Play Services güncellemesi ile uygulamaları engelledi. Güncellemeyi kaldırıp kullanabilmek mümkün ama bunun sonu yok. Her güncellemede aynı işi yapmak hem telefonu güvensiz hale getirebilir hem de sürekli uğraş gerektiriyor. 

Kalıcı bir çözüm bulabilen var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

36 dakika önce, Günal Yılmaz yazdı:

Google yaptı yine yapacağını. Bir hafta kadar önce Google Play Services güncellemesi ile uygulamaları engelledi. Güncellemeyi kaldırıp kullanabilmek mümkün ama bunun sonu yok. Her güncellemede aynı işi yapmak hem telefonu güvensiz hale getirebilir hem de sürekli uğraş gerektiriyor. 

Kalıcı bir çözüm bulabilen var mı acaba?

Ruslar burada bir yol çizmiş ama ben uğraşamayacağım artık. Zati arabada video izlemek tehlikeli, çocuklar tablete baksın :P 

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=651767&st=3720#entry72388736

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

51 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Ruslar burada bir yol çizmiş ama ben uğraşamayacağım artık. Zati arabada video izlemek tehlikeli, çocuklar tablete baksın :P 

Aynen bende usandım. Uygulamalarıda sildim artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Her seferinde kulağı tersten tutmaya çalışmak gibi oluyor bu işler. O yüzden ben de bıraktım (çaktırmadan takip ediyorum ama). :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.