Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube Auto ve Sync 3

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Mustafa Kılıç yazdı:

o uygulamanın adı nedir?

Bu detaylı bilgi istiyor isterseniz öncelikle ne yapıldığı hakkında bilginiz olsun şurayı bi okuyun.

https://www.focusclubtr.com/topic/404-jailbreak-nedir-nasıl-yapılır/

Bahsi geçen şey marketten uygulama indirmek değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rus bir arkadaş, 1.7.0 versiyonunu oluşturup paylaşıma açmış. Bunun banlanmayacağını yazmış. Diğer sürümler artık çalışmıyor. Bunu indirdim ama denemedim..

https://drive.google.com/file/d/10SKW4D2dQ1xslZtpaSg9Qo5E-8sEBqdE/view

ban.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birden fazla derlemeci işin içine girdiği zaman ben korkarım. Çünkü son derleyenin ne eklediğini bilemem. Sayfa üzerinde kendimizin de uygulamayı derleyebilmesi için bazı yollar göstermiş aslında eleman. Onlardan ApkClonner uygulanabilir gibi geldi bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1/22/2018 - 13:32 tarihinde, Günal Yılmaz yazdı:

Birden fazla derlemeci işin içine girdiği zaman ben korkarım. Çünkü son derleyenin ne eklediğini bilemem. Sayfa üzerinde kendimizin de uygulamayı derleyebilmesi için bazı yollar göstermiş aslında eleman. Onlardan ApkClonner uygulanabilir gibi geldi bana. 

Rus arkadaşın da yaptığı, sanırım sadece yazılımcı imzasını değiştirmek. Kumar, web sayfasında da bunu anlatmış. Herkes kendine göre bu şekilde değiştirip, google engellemesini aşabilir. Ben Rus arkadaşın programını kurdum. Sorunsuz çalışıyor. O nedenle daha fazla kurcalamadım.

Web browser'ı da ilk defa denedim. O da aynı youtube auto gibi çalışıyor, Hatta daha iyi çalışıyor.. Androidciler daha şanslı. Waze'de çalışıyor android auto da..

01 IMG_7233.JPG

02 IMG_7234.JPG

03 IMG_7238.JPG

04 IMG_7237.JPG

05 IMG_7242.JPG

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Program iki farklı koldan geliştirilmeye devam ediyor. Orjinal programcı Türkçe dahil bir çok dil desteği vermeye başladı. Ruslar ise programa telefondaki dosyalara kolayca ulaşmak için yeni bir arabirim eklemişler..

up344003-1517136238_picsay.png

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 1.7.2 versiyonunu denedim. Ana sayfa düğmesine basılınca açılan dosyalar listesinden telefonun çektiği videolardan açmaya çalıştım. Ses geldi ama görüntü yerine dönen işaret vardı sadece. Bir kaç video denedim, hep aynı. Codec mi eksik yoksa cihazın kapasitesi mi anlayamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Günal Yılmaz yazdı:

Bugün 1.7.2 versiyonunu denedim. Ana sayfa düğmesine basılınca açılan dosyalar listesinden telefonun çektiği videolardan açmaya çalıştım. Ses geldi ama görüntü yerine dönen işaret vardı sadece. Bir kaç video denedim, hep aynı. Codec mi eksik yoksa cihazın kapasitesi mi anlayamadım. 

Az önce 1.7.5'i test ettim. Telefondaki videoları da oynattı. Bir yavaşlık görmedim. Bu versiyonda en sağa yeni bir ikon gelmiş.O ikona basınca, yukarıdaki resme benzer bir ekran geldi (daha doğrusu bu ekranın ingilizcesi). Oradan da videolar çalışıyor.

https://drive.google.com/file/d/1kY8Xs0rrOvQfUlIcbAwIWW9wHMemJMc0/view

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.