Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube Auto ve Sync 3

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

Android auto kullanıcıları için güzel haber. Hintli bir arkadaş, android auto'da video oynatan bir uygulama geliştirmiş. Şu sıralar forumları kasıp kavuruyor.

Linki burada: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/

Biz de boş durmadık, hemen kurduk :) 

Kurulum için telefona yukardaki siteden apk indirip, telefona kurmak gerekiyor. Nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi sitede video olarak verilmiş. Buradaki püf noktası, android auto uygulamasını bir defalığına developer modda çalıştırıp, üçüncü parti uygulamaya izin vermek. Sonrasında telefonu bağlamanız yeterli ..

IMG_6782.JPG

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, H. Cenk yazdı:

sadece dururken mi ? hareket halinde de mi? 

Hareket halinde de çalışıyor (youtube videoyu bozmuş ama aslı gayet net :) )

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Yunus Pazarlı yazdı:

iOS'a da buna benzer bir şey çıksa çok tatlı olurdu, tam telefon değiştirince bunu görmek dokundu azıcık :( 

Jailbreak yapınca oluyor ona da. Yani telefonu Android gibi marketten bağımsız uygulama yüklemeye başlayınca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Jailbreak yapınca oluyor ona da. Yani telefonu Android gibi marketten bağımsız uygulama yüklemeye başlayınca.

Jailbreak biliyorum da daha yeni olduğundan kıyamıyorum, eski 4S'e yaparım en kötü :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, Emrah Ha. yazdı:

Bugün öğleden sonra yazılım çalışmadı, sync ekranında youtube yoktu, sanırım google bloke etmiş, yayıncı yeni bir versiyon yayınlamış bunu çözmek için ama deneme fırsatım olmadı.

Bugün öğlen eve dönerken bizde de çalışmadı. Yeni versiyonu yükledikten sonra tekrar çalıştı. Anlaşılan google pek izin vermeyecek gibi. Bakalım neler olacak. Çalışıyorken bir kaç görüntü daha aldım :)

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.