Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Ekran Önerileriniz

Önerilen Mesajlar

Izmirde var mı bilmiyorum carvocalin sattığı Convex diye bir cihaz var . CL-S08 olması lazım 1750 tl, Hem ön hem  arka kamera var. Bir de navimex 7.1 1200-1400 civarı sadece arka kamera var. Yalnız  arka kamera için delme yapıyorlar. Ben deldirmedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.01.2018 - 20:43 tarihinde, H. Cenk yazdı:

Izmirde var mı bilmiyorum carvocalin sattığı Convex diye bir cihaz var . CL-S08 olması lazım 1750 tl, Hem ön hem  arka kamera var. Bir de navimex 7.1 1200-1400 civarı sadece arka kamera var. Yalnız  arka kamera için delme yapıyorlar. Ben deldirmedim. 

Sizce convex nasıl hocam 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Mahmut kaplan yazdı:

Sizce convex nasıl hocam 

Herhangi bir araç üstünde görmedim. Açıkta elektrik verilmiş halde gördüm menüsü ekranı güzeldi. Bence bu cihazları araç üstünde değerlendirmeli. Dediğim gbi ön kamera dahil diyorlar. Bu durumda USB kamera ve SD kart var demektir. Zaten 100 TL eder bunlar. Arka kamerayı nasıl takıyorlar bilmiyorum. Muhtemelen deliyorlardır.

Navimexte 4 GB sd card dediler. ama görünen 2 yuvada da SD card yok. Acaba arka panelde var mı SD card yuvası bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, H. Cenk yazdı:

Herhangi bir araç üstünde görmedim. Açıkta elektrik verilmiş halde gördüm menüsü ekranı güzeldi. Bence bu cihazları araç üstünde değerlendirmeli. Dediğim gbi ön kamera dahil diyorlar. Bu durumda USB kamera ve SD kart var demektir. Zaten 100 TL eder bunlar. Arka kamerayı nasıl takıyorlar bilmiyorum. Muhtemelen deliyorlardır.

Navimexte 4 GB sd card dediler. ama görünen 2 yuvada da SD card yok. Acaba arka panelde var mı SD card yuvası bilemiyorum.

CCA846C3-D7B4-4A15-96D6-5E37F6234934.jpeg

--1 dakika sonra eklendi--

Navimex kullaniyotum genel olarak cihaz iyi. 

Sd kart yuvasi 2 tane var resimde tuş takiminda isik yanmayan yerde. 

Geri kameraicin plakalik lambasinin yanindan deliniyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, BulentGulsahin yazdı:

CCA846C3-D7B4-4A15-96D6-5E37F6234934.jpeg

--1 dakika sonra eklendi--

Navimex kullaniyotum genel olarak cihaz iyi. 

Sd kart yuvasi 2 tane var resimde tuş takiminda isik yanmayan yerde. 

Geri kameraicin plakalik lambasinin yanindan deliniyor. 

Navimex bende de var. Genel olarak ben de memnunum. 

Benimki trim sesi yapıyor. Seninki de aynı mı böyle cızırtıya benzer bir şey bozuk yollarda. 

Soldaki GPS card yuvası. Lisanslı navigasyon alırsak SD kartını oraya takıyoruz. Sağdaki SD kart yuvası ise eksternal hafıza olarak. Bu cihaz aslında USB den ön kamera destekliyor (2017 üretimi cihazın desteklememsi düşünülemez). İşte COnxexe standart takıyorlar. Ben navimexle konuştum sipariş ettim. Şimdi de abi kayıt yapmıyor diyorlar. Ben yine de gelince deneyeceğim. Yurt dışı kullananlar ön kamera görüntülerini USB veya SD cardda gösteriyor. Navimex teknik destek ise GPS carda kayıt yapması gerektiğini ama yapmadığını söylüyor. Bakalım gelince göreceğiz. 

Arka kamera için ben deldirmedim. Bagaj kapak açma kulbuna entegre kamera aldım da bir türlü adamlara gidip taktıramadım daha. 

Bu arada mavi tuş ışıkları beni çok rahatsız etti. Ben beyaz renk yaptım. Beyaz daha elegan duruyor (eski SONYlerdeki tuş ışıklar beyazdı ) ama araç içine uyumsuz barizen belli yani. Klimanın dünyanın en pastel renkli - ford tasarımcısını hürmetle anıyorum o rengi nereden bulduysa :( - yeşilimsi rengini yapayım bari uyumlu olurdu dedim ama o renk de navimexte yok :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, H. Cenk yazdı:

Navimex bende de var. Genel olarak ben de memnunum. 

Benimki trim sesi yapıyor. Seninki de aynı mı böyle cızırtıya benzer bir şey bozuk yollarda. 

Soldaki GPS card yuvası. Lisanslı navigasyon alırsak SD kartını oraya takıyoruz. Sağdaki SD kart yuvası ise eksternal hafıza olarak. Bu cihaz aslında USB den ön kamera destekliyor (2017 üretimi cihazın desteklememsi düşünülemez). İşte COnxexe standart takıyorlar. Ben navimexle konuştum sipariş ettim. Şimdi de abi kayıt yapmıyor diyorlar. Ben yine de gelince deneyeceğim. Yurt dışı kullananlar ön kamera görüntülerini USB veya SD cardda gösteriyor. Navimex teknik destek ise GPS carda kayıt yapması gerektiğini ama yapmadığını söylüyor. Bakalım gelince göreceğiz. 

Arka kamera için ben deldirmedim. Bagaj kapak açma kulbuna entegre kamera aldım da bir türlü adamlara gidip taktıramadım daha. 

Bu arada mavi tuş ışıkları beni çok rahatsız etti. Ben beyaz renk yaptım. Beyaz daha elegan duruyor (eski SONYlerdeki tuş ışıklar beyazdı ) ama araç içine uyumsuz barizen belli yani. Klimanın dünyanın en pastel renkli - ford tasarımcısını hürmetle anıyorum o rengi nereden bulduysa :( - yeşilimsi rengini yapayım bari uyumlu olurdu dedim ama o renk de navimexte yok :(

Bu tip cihazlarda en iyisi cyclone bence hem ekran hem

tuş takimi birebir. 

Navimexte ekran biraz eğik yani arkada oturan ekrani net goremiyor cyclone da daha guzel ama fiyat pahali. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.