Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Türk Telekom 4,5g Bedava Gb Kampanyası

Misafir

Önerilen Mesajlar

15 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

‘94 yılında 1400$ verince hissedilen duygu o işte ?

ilk telefonumu ericcsssonnn 768 olmuştu, yanılmıyorsam 1998 yılıydı. telefonu 85 milyona almıştık turkcell hattınıda 40 milyon liraya. döviz kaç liraydı bilmiyorum. ama sağolsun ordaki arkadaş hat için benim adıma başvuru yapmış; yaşım 18den küçük olduğu için 1 ay oyuncak telefonla dolaşmıştım. sonrasında babamın adına almıştık. 

image.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Yönetmelik verelim bilgi kirliliği olmasın:

- Bir sınır göremedim.

http://www.nts.gov.tr/files/numara_tasima_yonetmelik.pdf

Evet bi limit yok. istediğin kadar geçebiliyorsun. Sadece bazen aynı içinde geçersen operatör ucuz tarifeyi vermemek için direnebiliyor :D

sıfırdan yeni sim kart alınca 3 ay geçiş yapamıyorsun bu kesin bilgi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avea bu kampanyayı yeniden açtı. Bizim küçüğün hattına 3x2 GB hediye geldi. Ben de çocuğa "Karnen için tebrik ederim, aferin, sana karne hediyesi olarak 3 ay boyunca ayda 2 GB fazladan internet yükledim , artık 6 yerine 8 GB internetin oldu" dedim pek bir sevindi gariban (adam 6 GB ı 10-15 günde bitiriyor).. Ulan ne kötü babayım :)  

Aveanın enayiliği devam ediyor tabii ki. Eşimin Desire 816sı 4G .. Hatta avea o hatta ve telefona 4G internet veriyor fakat kampanya SMSi atınca telefonunuz 4,5Gye uyumlu değildir. Bu kampanya 4,5G telefonlara özeldir diyor.. Hakkaten enteresan bir firma bu AVEA.. 

• Beğen 1
  • Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Avea bu kampanyayı yeniden açtı. Bizim küçüğün hattına 3x2 GB hediye geldi. Ben de çocuğa "Karnen için tebrik ederim, aferin, sana karne hediyesi olarak 3 ay boyunca ayda 2 GB fazladan internet yükledim , artık 6 yerine 8 GB internetin oldu" dedim pek bir sevindi gariban (adam 6 GB ı 10-15 günde bitiriyor).. Ulan ne kötü babayım :)  

Aveanın enayiliği devam ediyor tabii ki. Eşimin Desire 816sı 4G .. Hatta avea o hatta ve telefona 4G internet veriyor fakat kampanya SMSi atınca telefonunuz 4,5Gye uyumlu değildir. Bu kampanya 4,5G telefonlara özeldir diyor.. Hakkaten enteresan bir firma bu AVEA.. 

Çocuğu neden kandırdın çok ayıp?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.