Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Türk Telekom 4,5g Bedava Gb Kampanyası

Misafir

Önerilen Mesajlar

Ömrü bu sektörde geçen biri olarak yaklaşik 15 sene. Ne günlerdi be kendimi demekten alamiyorum :) güzel günlerde ilk ariel tedarjandan çikan philipsim akabinde ilk dükkani açarken sifir nokia 3210'mu ( ilk çiktigi zamanlar lüks kuga mondeo ayarinda ) sermaye yapip satmiştik. Ilk aşk denebilirdi :) doyamadan gitmişti..

Yakup un dediği gibi operatörler maalesef yeniye ucuz eskiye kazik.. çozumu yazmiş yakup yil doldumu geçiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bende seve seve vodafone'a geçtim

Bende turkcellden vazgeçemiyorum, 2011 de vodafone kullandım şirket hattı olarak sözleşme bitince turkcell döndüm çekmiyor diye. turkcelle geçince konuşma kalitesi bile artmıştı yada banada öyle gelmişti, bi daha macera yaşamadım turkcell devam ettim

vodafone iyimiydi çekim konusunda? mesela ben kullanırken çanakkale yolunda kaç kere çekmediği oluyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Olcay Sert yazdı:

vodafone iyimiydi çekim konusunda? mesela ben kullanırken çanakkale yolunda kaç kere çekmediği oluyordu.

Şu an hala Vodafone'dayım 6 ay daha var, Turkcell'e göre kötü bence :D İnternet hızında da Trkcel daha iyi, en azından günlük kullanımda.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Şu an hala Vodafone'dayım 6 ay daha var, Turkcell'e göre kötü bence :D İnternet hızında da Trkcel daha iyi, en azından günlük kullanımda.

geçen hanıma teklif etmişler 10gb net 1000dk her yöne 39 lira diye, baya bi aklıma takılmıştı. turkcelde kalmak en iyisiymiş, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandıklarım

7 Yıl Türkcell - Çok pahalı + iyi (tok satıcı)

2 Yıl Vodafone - Birazcık ucuz + iyi (Mütevazi ama kaliteli esnaf)

6 Yıl Türk telekom - Ucuz + yerine göre orta yerine göre vasat (kardeşler kundura)

Performans olarak 1. Türkcell 2. Vodafone 3. Türk telekom

Fiyat olarak 1. Türk telekom 2. Vodafone 3. Türkcell

Bildiğim kadarıylada aynı numara ile 3 defa operatör değiştirme hakkın bulunuyor.  4.yılda son operatörde kalmak zorundasın yada numaranı tamamen değiştirecen.

En iyi çare, bulunduğun operatörden memnunsan yıl dönümlerinde müşteri temsilcini arıyarak fiyat indirimi istemek, olmadı en son çare başka operatöre geçicem blöfünü yaparak birkaç gün sonra onların sizi aramasını beklemek. :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Bildiğim kadarıylada aynı numara ile 3 defa operatör değiştirme hakkın bulunuyor.  4.yılda son operatörde kalmak zorundasın yada numaranı tamamen değiştirecen.

bunu ilk defa duyuyorum. böyle bir şey olmaması lazım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu iki yönde evriliyor gibi.

1. Hangi GSM şirketi daha iyi ve 2. Antika telefonlarımız.

Birincisine yönelik düşünceler: Bütün şirketler müşteriyi söğüşlemeyi ilke edinmiş, ama bunu en iyi hizmeti sağlayarak yapan Turkcell. 

İçi en boş olan Türktelekom, uluslararası kimliğine rağmen Vodafone hem hizmet sağlayıcı ile iletişim, hem de çekim alanı konularında hayal kırıklığı yaratıyor. Ayrıca internet kapasitesi nedense daha çabuk tükeniyor. 20 küsur yıllık Turkcell kullanıcısı olarak maalesef başkasına geçmeyi macera olarak görüyorum. Biri data dört hattım var, en yoğun kullandığım Platinum 10 GB, 1000 dak ve 1000 SMS, hediyesi 79 TL, pahalı mı evet, ama bir gün servis sorunu yaşamadım. 

İkincisine yönelik de farklı bir nostalji sunayım. 98 yılında 90.000.000 TL'ye (indirimli fiyat) ilk Türk yapımı telefonu almış ve 4 yıla yakın keyifle kullanmıştım: Aselsan 1919. Hem göreceli küçük hem de inanılmaz sağlamdı. Benden sonra bir altı yıl daha aile içinde kullanıldı.

image.png 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.