Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Türk Telekom 4,5g Bedava Gb Kampanyası

Misafir

Önerilen Mesajlar

4,5G Türk telekom hattı kullanan arkadaşlar için,

Büyük harfle YILLAR yazıp 5555 gönderdikleri takdirde, 3 ay boyunca kullanmaları için bedava GB gelmektedir.

Bana 3 ay için (6+6+6) total 18 GB geldi.

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

4,5G Türk telekom hattı kullanan arkadaşlar için,

Büyük harfle YILLAR yazıp 5555 gönderdikleri takdirde, 3 ay boyunca kullanmaları için bedava GB gelmektedir.

Bana 3 boyunca (6+6+6) total 18 GB geldi.

6 yıldır nasıl dayandın sen bu kadar dandik bir operatöre :)  Ben 11 aydır bunlardayım . Kontratım dolar dolmaz değiştireceğim. 

Babamlar alanya mahmutlarda oturuyor. Gittik oraya 4g yok. 

Evimde Voda ve Turkcell ful çekiyor. BUnda duvara yakınsan konuşamıyorsun. 

Bir ay mir ay , bana sadece 1 GB verdi. 

Haber verdiğin için eşekkürler :) Artık her gün arabada Google veya Yandex navigasyonu yapabileceğim, tv ve youtube izleyebileceğim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, H. Cenk yazdı:

6 yıldır nasıl dayandın sen bu kadar dandik bir operatöre :)  Ben 11 aydır bunlardayım . Kontratım dolar dolmaz değiştireceğim. 

Babamlar alanya mahmutlarda oturuyor. Gittik oraya 4g yok. 

Evimde Voda ve Turkcell ful çekiyor. BUnda duvara yakınsan konuşamıyorsun. 

Bir ay mir ay , bana sadece 1 GB verdi. 

Haber verdiğin için eşekkürler :) Artık her gün arabada Google veya Yandex navigasyonu yapabileceğim, tv ve youtube izleyebileceğim :) 

Rica ederim Cenk abi,

Evet son 1 yıl öncesine kadar problem olmuyodu ( telim 4,5g destekli değildi ve hattım 3g idi). Memlekette ilçeye 4km uzaklık var ilçede 4,5g verici var ama bizim sahildeki verici sanırım 4,5g değil bu nedenle bende bu yaz çok sıkıntı yaşadım. Kaldıki İst. İçinde bile sıkıntı çıkarttığı noktalar oluyo. Bende kontrat bitimini bekliyorum vodafone geçecem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulen bu Türk telekom adam mı seçiyor. Fauralılara yok mu yoksa? 2 mesaj yolladım. İki farklı cevap yolladılar. 

Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Degerli musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kod bilgisi icin turktelekom.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz. B001

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Ulen bu Türk telekom adam mı seçiyor. Fauralılara yok mu yoksa? 2 mesaj yolladım. İki farklı cevap yolladılar. 

Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Degerli musterimiz, hatali kisa kod gonderdiniz. Dogru kisa kod bilgisi icin turktelekom.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz. B001

Zafer abi faturalı faturasız farketmiyo.

Ama hattın 4.5G değilse olmuyo.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Yeni gelenlere ucuz eski müşterilere kazık. 

Aynen öyle ve hepsi böyle. 10 senedir Turkcell kullanıyordum geçen sene 10 kere indirim yapın geçeceğim dedim yoksa yapmadılar adam gibi fiyat -mevcut yıldaki gibi bile vermediler-. Bende seve seve vodafone'a geçtim. 12 ay dolunca hemen Turkcell'e. Madem mevcut müşteriyle oyun oynuyorlar, geçer dururum ben de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Teoman S. yazdı:

Türk Telekomun intetnetide, 4,5G  de, onların mantığıda, anlayışıda, hepsi..  Sınıfta kalır bişi demiyorum...

Deme deme...

Ben Turkcell harici kullanmadım o yüzden bir yorum yapamayacağım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.