Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şaşırtan Fiesta Bakım Ücreti

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar rahatsızlığımdan dolayı sizleri takip edemiyordum bende geçen hafta bakım yaptırdım 2014 focus style dizel garanti bittiyi için yağ 5.30 castrol polen hava yağ filtrelerini deyiştirdim 45 bin bakımı  özel servisde dahil 240 tl birde yağ tapası dahil saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Geçen ay 1.5 Focus'un ilk bakımına polen dahil 397 lira ödemiştik. Bugün aynı serviste Fiesta 1.6 powershift aracın ilk bakımına polensiz 552 lira ödedik. Akıl alır gibi değil. Üstelik farklı servislerden de benzer fiyatlar çıktı. 

Sorun fiestanın bakım fiyatında değil, focusunkinde... 397 TL dizel otomatik C segment araba bakımı mı olur. O fiiyat çok çok düşük..

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Sorun fiestanın bakım fiyatında değil, focusunkinde... 397 TL dizel otomatik C segment araba bakımı mı olur. O fiiyat çok çok düşük..

Zaten problem orada. O, o kadar düşük çıkmasaydı bunu dert etmeyecektim belki de. :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.