Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Edge ST Tanıtıldı - 2019 Makyajlı Ford Edge

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, 2017’de ABD’nin en iyi SUV satışlarını takiben, Ford’un yeni Edge ST'yi tanıttı.

Fazlası: https://anasayfa.focusclubtr.com/2019-ford-edge-st-tanitildi-makyajli-edge/

8 vitesli şanzıman, standart all-wheel-drive,335 beygir gücü ve 515 Nm tork üreten özel olarak ayarlanmış 2,7 litrelik iki turbo şarjlı EcoBoost. Tüm-LED far standart, kablosuz şarj da koymuşlar.

2019-Ford-Edge-ST-1.jpg

2019 Ford Edge ST_3.jpg

2019 Ford Edge ST_7.jpg

Tahmin ettiğim gibi Edge ST geldi :) Hey yavrum hey canavar gibi olmuş ön taraf, kıskandım :D

Bu da Titanium Edge

2019-Ford-Edge-Titanium-2.jpg

2019-Ford-Edge-Titanium-3.jpg

2019-Ford-Edge-Titanium-5.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Edge ST Tanıtıldı - 2019 Makyajlı Ford Edge olarak değiştirdi

RS'in kafası ile ST'nin kafası çok çok ayrı hocam, buna ST demek mantıklı. Teknik detaylar RS için oldukça yetersiz :) 

--1 dakika sonra eklendi--

Full dijital kadran koymamışlar, merak ettim doğrusu. Neden?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Edge zaten yeterince yakışıklı bir otomobildi. Şimdi daha da fiyakalı olmuş ama Türkiye için hiç bir anlam ifade etmeyen bir araç mevcut regülasyon ve otosanın fiyat politikası bir araya geldiğinde. boşuna kendimi yormayayım yazarak, gereksiz :) 

• Haha 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Tr de fiyatı 500.000 ₺ olur kesin ??

Test ederken en çok performansı konusunda artış bekliyorum demiştim,Avrupa cephesinde 2.0 EcoBlue 240 ps AWD + 8 ileri otomatik vites bekliyorum.

2019 Mayıs ayında videosunu çekeriz belki :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Marka prestijini, ve ümit edilir ki değerini, artırmak için yapılan girişimler bunlar. Niş pazar ürünüdür, meraklısı alır kullanır.

Mert'in de yazdığı gibi Türkiye için önemi yoktur, zaten Avrupa'ya bile geleceği meçhul. Normalinin 2017'de toplam 37 adet sattığı (Mustang kadar) bir model.

Ayrıca bu segmentte AlfaRomeo Stelvio quadrifoglia varken çoğu yanında sönük kalır. 

Bütün bu burun kıvırmalarıma rağmen tasarımını beğendim. :) 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Yukarıda güç ağırlık oranından bahsettiğimi hatırlamıyorum ben ?

Bahsettiğim, beygir-tork-motor hacmi.

Yakup der ki; iki araba düşün, ikisi de 300 hp ve 500 NM tork. Biri 1300 kg, diğeri 2100 kg. (bütün rakamları atıyorum) Burada kilogram başına düşen beygir yada kilogram başına düşen tork hangisinde yüksek olursa, o alır yürür... Mutabık mıyız? 

@Yakup Çağatay di mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.