Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Klima Düğmelerini Değiştirdim

Önerilen Mesajlar

kullanımı nasıl peki emanet gibi mi duruyor yoksa orjınalı gibi kullanışlı mı ? diğer sorumda orjınalını tutup çektiğimizde geliyor mu hayırlı olsun burada
Kullanimi ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım henüz .Yalnız orijinali çıkarırken biraz zorlanma oldu,düğme ile pense arasına bez koyarak çektik düğme çizilmesin diye.Orijinali çıkarırken cok dikkat edin çünkü bizim Rus forumda birçok kişinin elinde kaldı düğmeler .Bide bu düğmeleri takarken ibre çizgisinin yerine dikkat ederek takmak lazım,yani takarken klima kapalı olduğu icin ibre çizgisi sıfıra gelecek sekilde takmak lazım.Herhangi bir sorunuz olursa forumdaki arkadaşlarla seve seve yardımcı olmaya çalışırız. Hakan Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanimi ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım henüz .Yalnız orijinali çıkarırken biraz zorlanma oldu,düğme ile pense arasına bez koyarak çektik düğme çizilmesin diye.Orijinali çıkarırken cok dikkat edin çünkü bizim Rus forumda birçok kişinin elinde kaldı düğmeler .Bide bu düğmeleri takarken ibre çizgisinin yerine dikkat ederek takmak lazım,yani takarken klima kapalı olduğu icin ibre çizgisi sıfıra gelecek sekilde takmak lazım.Herhangi bir sorunuz olursa forumdaki arkadaşlarla seve seve yardımcı olmaya çalışırız.

Off topic.

Rusların F2 ve türevleri için elm327 ile bağlanıp araçta bazı şeyleri aktif etme programları vardı, F3 için böyle bir çalışma yok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Off topic.

Rusların F2 ve türevleri için elm327 ile bağlanıp araçta bazı şeyleri aktif etme programları vardı, F3 için böyle bir çalışma yok mu?

Biraz araştırma yaptım ama henüz focus 3 icin elm327 tarzında birşey bulamadım.Zaten su an burada da Focus 3 parçaları halen cok yaygın değil,servisteki parça fiyatları normalin 2 katı civarında.Arastirmaya devam ediyorum,eger kayda deger birşey bulursam paylaşırım:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz araştırma yaptım ama henüz focus 3 icin elm327 tarzında birşey bulamadım.Zaten su an burada da Focus 3 parçaları halen cok yaygın değil,servisteki parça fiyatları normalin 2 katı civarında.Arastirmaya devam ediyorum,eger kayda deger birşey bulursam paylaşırım:)

en son gördüğüm sony ekran filan takıyorlardı :) birde ordada öylemi bilmiyorum ama burda otomatik park paketi olupta standart renksiz ekranlı araç alınabiliyor, böyle bir araca renkli ekran takıp kamera uygulayan denk gelirseniz onuda incelemek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en son gördüğüm sony ekran filan takıyorlardı :) birde ordada öylemi bilmiyorum ama burda otomatik park paketi olupta standart renksiz ekranlı araç alınabiliyor, böyle bir araca renkli ekran takıp kamera uygulayan denk gelirseniz onuda incelemek isterim.

Firsat buldukça araştırıp size dönmeye calisicam.Ben Sony'yi beğenmeyip Cin mali takan bile gördüm.Zaten onumuzdeki ay icinde 30 bin bakımı icin servise gidicem,o zaman salondan taze bilgilerle dönüş yaparım forumumuza.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Sadık Taşyürek'in konusudur, kendi açmıştır fakat üyeliğini sildirdiği için başlığı devam ettiriyoruz.

arkadaşlar, komşu forumdaki bir arkadaşımdan esinlenerek ebay dan yeni klima düğmelerini aldım ve bu gün fırın düğmesini andıran düğmeleri yenisi ile değiştirdim. Sizlerinde beğeneceğinizi düşünüyorum...

Klima düğmelerinin linki: http://www.ebay.com/itm/Refitting-FORD-FOCUS-A-C-HEAT-CONTROL-KNOBS-/320838963266?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item4ab37e1042#ht_4678wt_982

DTAiR.jpg

5KIj1.jpg

MOM8p.jpg

Hoş bir görüntü, umarım kullanımı da öyledir.

Benim Focus 2 aracımın hava devir daim ve A/C tuşlarının boyaları iyice sıyrıldı, üzerileri bembeyaz. Bunların yenilerini temin etme ve değiştirme konusunda bilgisi olan arkadaş var mıdır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.