Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sync2'den Ses Gelmemesi

Ramazan D.

Soru

Yaklaşık 1 haftadır sync 2 ile ilgili problem yaşıyorum. Servise 2.kez gittim. İlkinde hallettik dediler verdiler. 2.sindede arıza tespiti için  farklı bir bilgisayar kablosu istedik gelince haber vereceğiz dediler. Yaklaşık yarım saat ortanın üzerinde  sesle müzik dinledikten sonra ses kesiliyor. Ekranda menüler arası geçiş yapabiliyorum. Şarkı degistirebiliyorum. Sesli arama yapabiliyorum. Ama ses gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Ramazan D. yazdı:

Mardin servisi aracın yanına yanastırmıyor. Sadece bilgisayara bagladiklarini gördüm. Ama ne işlem yaptılar bilmiyorum. Ben yapabiliyor muyum?

@Serdar yaman :D şu servistekilere söyle akıllı olsunlar bro :D

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

şu servistekilere söyle akıllı olsunlar bro

Sabrediyorum şimdilik. Ne zaman gittiysem daha sonuç alamadım. Far ayarı yaptırdım. İyice kısaldı. Önden ses geliyor diyorum. Bişey yok dediler. Hadi idare ederim dedim. Sync 2 ses gelmiyor diyorum. Bişey yapamadılar. Bakımda yağ ne kullanıyorsunuz diyorum. 10 20 kullanıyor galiba ecoboost diyorlar. Direksiyon desteği arızalı uyarısı verdi. Arıza kodu olmadigi için bişey yapamadılar. Hayırlısı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Ramazan D. yazdı:

Sabrediyorum şimdilik. Ne zaman gittiysem daha sonuç alamadım. Far ayarı yaptırdım. İyice kısaldı. Önden ses geliyor diyorum. Bişey yok dediler. Hadi idare ederim dedim. Sync 2 ses gelmiyor diyorum. Bişey yapamadılar. Bakımda yağ ne kullanıyorsunuz diyorum. 10 20 kullanıyor galiba ecoboost diyorlar. Direksiyon desteği arızalı uyarısı verdi. Arıza kodu olmadigi için bişey yapamadılar. Hayırlısı. 

Ramazan sen bi İstanbul’a gel kardeşim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.