Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2017 Focus MK3 Hb Bagajında Kaç Adet Aydınlatma Mevcut?

Fatih Pal.

Soru

Merhaba arkadaşlar. Aracim 2017 model Ford focus trend x modeli. Kasim ayinda araci teslim aldim. Geçen gun bagajı  incelerken sağ taraftaki bagaj aydınlatma lambasinin olmadigini farkettim. Solda var fakat sağdaki lamba yok. Yuvasi da var ama içi boş. Araca bayide ben teslim almadan once multimedya sistemi takildi geris gorus kamerasi dahil olmak uzere. Sizce bunun nedeni ne olabilir? Geri gorus kamerasiyla baglanti kurmaya calistim fakat mantikli bir aciklama gelmedi aklima. Fabrikadan hatali çıkma durumu zor ihtimal. Sizlerin de yorumunu almak beni mutlu eder. Kafami kurcaliyor çünkü bu durum. Fotograf da ekleyecegim

FFAA0A3B-5F91-4CB7-9A49-D2E2A7D59A16.jpeg

938ECEC7-4E67-42B4-823E-02BB8445CFB9.jpeg

Fatih Pal. tarafından düzenlendi
Foto ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Vay arkadaş, titanyumcuya çift, garibana tek ..

Benim arabada da tek koymuşlar bagaj aydınlatmayı. Hemi de sönük bi t10 ampuldu. İçeri zar zor görünüyordu. Arkadaşlar sağolsun, led takılınca epey parladı. Daha sonra ben bir kademe daha parlak led koydum (http://www.photonturkey.com/photon-15-led-li-exclusive-serisi-) Şimdi bağaj kapağını açınca sokak aydınlanıyor :P  

• Beğen 4
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Benim arabada da tek koymuşlar bagaj aydınlatmayı. Hemi de sönük bi t10 ampuldu. İçeri zar zor görünüyordu. Arkadaşlar sağolsun, led takılınca epey parladı. Daha sonra ben bir kademe daha parlak led koydum (http://www.photonturkey.com/photon-15-led-li-exclusive-serisi-) Şimdi bağaj kapağını açınca sokak aydınlanıyor :P  

Sen zaten amme hizmeti yap, sokağı aydınlat ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sen zaten amme hizmeti yap, sokağı aydınlat ?

Tavsiye ederim, follow me home gibi bir şey :)   

9 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Murat abi senin titanyum gariban titanyumu galiba :hmm:

Klavuza göre 211festoon gibi bir ampul olması gerekirken, T10 çıktı ampul. Klavuz da hatalı. Herhalde tasarruf tedbirlerine takıldı, kalmış öyle ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
21 saat önce, Murat Kav. yazdı:

DTC var mı? Ariza kodu atıyor mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
31 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

DTC var mı? Ariza kodu atıyor mu

Hayır. Arabada yan aynalar, bagaj ve plaka lambalarını değiştirdim. Bir tek plaka lambasında sıkıntı oldu. Led yapamadık onu. Sönük yanmaya devam ediyor led takınca, tam sönmüyor. Mecburen ledi söküp, mavi ampul taktık. Led gibi parlak değil ama, rengi orjinal ampule göre beyaza daha yakın. Bundan: https://urun.n11.com/ampul/ph5541dv-photon-diamond-vision-t10-w5w-park-5000k-P162069971

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.