Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Anadolujet %50 İndirim Kampanyası

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

12 saat önce, Serkan Z. yazdı:

Evet.

Uçuştan 24 saat önce online check in yapılabiliyor. Alana gitmeden koltuklarınızı seçebiliyorsunuz yani. Bence çok geç kalmayın. Boarding sürelerinde değişiklik var diye hatırlıyorum. Check in sistemine ben müdahale edemiyorum. Sistemler farklı. Anadolujet Mobil uygulamayı yükleyerek online check in yapabilirsiniz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

@Serkan Z. bu arada uçuşa 45dk kala check in 20 dk kala da boarding kapanıyor. İyi uçuşlar şimdiden.

Teşekkür ederim.

Gidiş Pegasus'tu. Onu dün gece on line check-in ile hallettim. Daha önce hava yolu kullanmamıştık ben hep arabayı tercih ettiğimden. Otomatik atanan koltuk d ve e idi. Koltuk seçip toplamda 70 lira fark ile 1a ve 1b'yi aldım. Doğru bir tercih mi bilemiyorum tabii. Dönüş Anadolu Jet ile. Onun işlemlerini de bugün 23.35'te yapacağım. Burada fark ödemeksizin koltuk seçebiliyorum sanırım. Hangisini tercih etmeliyiz? Sorularla seni bunaltmıyoruzdur umarım. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Serkan Z. yazdı:

Teşekkür ederim.

Gidiş Pegasus'tu. Onu dün gece on line check-in ile hallettim. Daha önce hava yolu kullanmamıştık ben hep arabayı tercih ettiğimden. Otomatik atanan koltuk d ve e idi. Koltuk seçip toplamda 70 lira fark ile 1a ve 1b'yi aldım. Doğru bir tercih mi bilemiyorum tabii. Dönüş Anadolu Jet ile. Onun işlemlerini de bugün 23.35'te yapacağım. Burada fark ödemeksizin koltuk seçebiliyorum sanırım. Hangisini tercih etmeliyiz? Sorularla seni bunaltmıyoruzdur umarım. ?

Son 24 saatte açık olan koltuklar ücretsiz aynen.

--43 dakika sonra eklendi--

Ramazan ayı içerisine kampanya yapmışız. İnanın sosyal medyadan öğrendim ben de. %50 indirim varmış belirli tarihlerdeki seferlerde.

RAMAZAN.jpg

--44 dakika sonra eklendi--

Detaylar burada https://www.anadolujet.com/tr/kampanyalar/anadolujetten-ramazana-ozel-kampanya

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.