Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Anadolujet %50 İndirim Kampanyası

Doğan Kurban

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Şimdi baktım da AYT-ESB indirim sonrası bile Pegasus'tan pahalı.

İndirim sadece bilet fiyatında değil mi, vergi ve haraçlar sabit?

Aynen abi. harç ve vergi hariç. Ama ödeme sayfasında kodu girince indirim yansıyor. Görüntülemeyle ücret inmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Bitti başkan süre maalesef. Ama kampanya dediğin nedir ki. Her an yapılabilir :)

Sen indirim olursa haber ver müdür, malum sömestr tatili geliyor Samsun Ankara hattında kullanırız akrabalar ziyaretimize gelsin giye :)  işten güçten biz gidemiyoruz onlar bari gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Aşkın K. yazdı:

Sen indirim olursa haber ver müdür, malum sömestr tatili geliyor Samsun Ankara hattında kullanırız akrabalar ziyaretimize gelsin giye :)  işten güçten biz gidemiyoruz onlar bari gelsin.

Ara tatilde ucuz bilet bekleme bence. Hatta bilet bekleme bitmiştir. Arabana bin keyifle git gel derim ben.Ben olsam arabamla giderdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

@Doğan Kurban merhaba,

Vakit de biraz geç olduğu için doğrudan konuya gireyim. Bir panel için eşimle Ankara'ya geliyoruz. Anadolu Jet ile 3 Mayıs 23.35 Ankara-Adana dönüşümüz var ve panel sonrası akşam olabildiğince geç alana geçmek istiyoruz. Cam kenarında bir koltuk için erken check in yapmak zorunda kalırsak bize vakit kalmıyor. Nasıl bir yol izleyelim? Senin torpilinle ayrıcalıklı bir durum oluşturabilir miyiz ya da?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan Z. yazdı:

@Doğan Kurban merhaba,

Vakit de biraz geç olduğu için doğrudan konuya gireyim. Bir panel için eşimle Ankara'ya geliyoruz. Anadolu Jet ile 3 Mayıs 23.35 Ankara-Adana dönüşümüz var ve panel sonrası akşam olabildiğince geç alana geçmek istiyoruz. Cam kenarında bir koltuk için erken check in yapmak zorunda kalırsak bize vakit kalmıyor. Nasıl bir yol izleyelim? Senin torpilinle ayrıcalıklı bir durum oluşturabilir miyiz ya da?

Erken checkinden kastınız havalimanına erken gitmek mi anlayamadım?

Anadolujette online checkin sırasında koltuk (acil çıkış ilk bir kaç sıra hariç) seçebilirsiniz zaten. Yani 2 Mayıs 23:35te girerseniz atıyorum 10A 10Byi rahatça alabilirsiniz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.