Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

TFT Ekran Ile Yeni Özellikler Aktif Olabilir mi?

uğur gani

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Araçta sensör vs donanımların bir kısmının aynı işleri yaptığını düşünüyorum esp olan modellerde yokuş kalkış açılıyormuş mesela yada benim ön camda bütün sensör ve kameralar mevcut şerit takipte o kamera kullanılıyor diye okudum bu yüzden acaba geniş ekranlı bir km saati alırsam bu özellikleri aktif yapabilirmiyim acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, uğur gani yazdı:

Araçta sensör vs donanımların bir kısmının aynı işleri yaptığını düşünüyorum esp olan modellerde yokuş kalkış açılıyormuş mesela yada benim ön camda bütün sensör ve kameralar mevcut şerit takipte o kamera kullanılıyor diye okudum bu yüzden acaba geniş ekranlı bir km saati alırsam bu özellikleri aktif yapabilirmiyim acaba

Size net cevap verilmiş bunun artık düşünüyorumu kalmadı :) O kutunun içinde 3-4 parça var. Yani ekran sadece gösterir, yoktan var edemez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, uğur gani yazdı:

İpma nedir temin edilebilir bir şey mi net bir Bilgi bulamadım nette

bu olması lazım ancak %100 emin değilim.

https://www.ebay.co.uk/itm/Innenraumsteuergerat-Ford-Focus-III-DYB-BM5T19H406AG-Ruckfahrkamera-147132-/292324343427?hash=item440fe37e83

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Ozan bey şerit takip olayından şimdilik vazgeçtimte yazımın başında attığım km saati 2016 model Focus göstergesi benim aracım 2011 Focus değiştirsem sorun yaşarmıyım sizce birde prg işini ben yapabilirmiyim servise gitmek şart mı geçen gün yokuş kalkış kapı kilitleme falan onları açtım Tekirdağ’da bu işleri yapan usta maalesef yok yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, uğur gani yazdı:

Ozan bey şerit takip olayından şimdilik vazgeçtimte yazımın başında attığım km saati 2016 model Focus göstergesi benim aracım 2011 Focus değiştirsem sorun yaşarmıyım sizce birde prg işini ben yapabilirmiyim servise gitmek şart mı geçen gün yokuş kalkış kapı kilitleme falan onları açtım Tekirdağ’da bu işleri yapan usta maalesef yok yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

tam hatırlamıyorum forumda vardı detayları ancak hatırladığım kadarıyla park sensörlerinin sesi gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bu ekran olmasa da bu özellikler aktif olmuyor muydu?

Yokuş kalkış kapı kitlemeyi açtım lastik basınç sensörü hakkında biraz daha araştırma yapmak lazım sanırım o biraz karışık sensör takmadan oluyormuş onu deneyeceğim 

13 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

tam hatırlamıyorum forumda vardı detayları ancak hatırladığım kadarıyla park sensörlerinin sesi gidiyor.

Evet ses gidiyormuş formda buldum çok sağolun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Yakup Çağatay @Ozan Kar @Semih O. Arkadaşlar ameliyat olduğumdan bolca forumda dolaşma imkanı buldum ilginize ve bilginize ayran kaldım açıkçası ??????

Ben aracımı yeni aldım sayılır bu teyp ekranını 5 inch yapıp geri görüş ve navigasyonlu hale getirme konusunda bana kim yardımcı olabilir malum Tekirdağ'da bu işi yaptırmam çok zor bunu herşey dahil yapan birileri varmıdır. Km saatinide yakın Zaman'da alacağım inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, uğur gani yazdı:

@Yakup Çağatay @Ozan Kar @Semih O. Arkadaşlar ameliyat olduğumdan bolca forumda dolaşma imkanı buldum ilginize ve bilginize ayran kaldım açıkçası ??????

Ben aracımı yeni aldım sayılır bu teyp ekranını 5 inch yapıp geri görüş ve navigasyonlu hale getirme konusunda bana kim yardımcı olabilir malum Tekirdağ'da bu işi yaptırmam çok zor bunu herşey dahil yapan birileri varmıdır. Km saatinide yakın Zaman'da alacağım inşallah

gerekli parçaları alın sonrası kolay kendiniz yaparsınız :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ozan Kar yazdı:

gerekli parçaları alın sonrası kolay kendiniz yaparsınız :) 

Ürün kodlarını paylaşmışsınız aslında ama şu bir haftada her gün birşeyler okuyunca kafam error verdi ne ne içindi falan hepsi bir birine girdi o yüzden malzeme elinde olup yapan varsa gideyim ücretini ödeyim sonra eyvallah der teşekkür eder dönerim diye düşündüm (aslında ben yaparsam bir yerleri bozarım diyede korkmuyor değilim?)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.