Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navigasyon Için Öneri

Önerilen Mesajlar

öncelikle konu yanlış yerde ise kusura bakmayın . siteyi alt üst ettim fakat olması gereken yeri bulamadım :wacko:. ( bir arkadaşımızın dediği gibi çok alt başlık altında konu yerleri var biraz daha sade olsa bu karışıklık olmaz sanırım. nacizane fikrim. ):)

aracıma ekte görülen akranı taktırmak istiyorum ,geri görüş ve ön görüş kamerası olduğu söyleniyor. aracım 2011 collection. bu ürünü  kullanan var mı? acaba tavsiyeler önemli bu durumlarda. joyıng,carvocal,vertech gibi bir sürü farklı marka var ortalama başlangıç fiyatları 900 ve üzerinde . 

322111334_0.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zamanında baya bir incelemiştim. Çok fazla seçenek mevcut  yazılım ram gibi performansa yönelik  özellikleri  ve dokunmatiği  mutlaka test edin.  Bu tarz ünitede  ilk dikkat çeken eğer  aracınızda   Sony teyp varsa , Sony i ses kalitesi bakımından aratması oluyor. Sesin sony kıvamına gelebilmesi için mutlaka extra ses sistemine eklemeler gerekebiliyor. Sizin aracınızda Sony olmadığı için( lütfen yanlış anlamayın maksadım aşağılamak falan değil kesinlikle) ses olayını çok fazla aramazsınız. Onun haricinde gelişen teknoloji ile birlikte bu tarz üniteler de artık internet kullanabilir hale geldi. Bence imkanınız var ise araç üstünde mutlaka deneyin ve kontrol edin. Ben  denedim fakat tamamen ses olayından dolayı pionner üniteye  yöneldim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android 5.1 çok eski bir sistem. Üstelik bunların bazısı WinCE üzerine android (eklediğiniz nasıl bilmiyorum) ki iyice kötüleşebiliyor. İşlemcileri zayıf , RAMleri ve hafızaları düşük. Çünkü bunlar yıllar öncesinin cihazları 

Aracınıza uygun Navimex 7.1 var mı ? Varsa onun da fiyatına bakmanızı öneririm. Veya herhangi bir android 7.1 ile çalışan sistem varsa. 2-3 fazla verip almanızı tavsiye ederim. 

Arka kamera için bagajı delecekler mi ? Ön kamera USB mi bunlar için esktra para istiyorlar mı bunları da öğrenin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Öztunç Ünal yazdı:

Zamanında baya bir incelemiştim. Çok fazla seçenek mevcut  yazılım ram gibi performansa yönelik  özellikleri  ve dokunmatiği  mutlaka test edin.  Bu tarz ünitede  ilk dikkat çeken eğer  aracınızda   Sony teyp varsa , Sony i ses kalitesi bakımından aratması oluyor. Sesin sony kıvamına gelebilmesi için mutlaka extra ses sistemine eklemeler gerekebiliyor. Sizin aracınızda Sony olmadığı için( lütfen yanlış anlamayın maksadım aşağılamak falan değil kesinlikle) ses olayını çok fazla aramazsınız. Onun haricinde gelişen teknoloji ile birlikte bu tarz üniteler de artık internet kullanabilir hale geldi. Bence imkanınız var ise araç üstünde mutlaka deneyin ve kontrol edin. Ben  denedim fakat tamamen ses olayından dolayı pionner üniteye  yöneldim.

estağfurullah herhangi bir yanlış anlama olmadı .tam aksine size hak veriyorum .daha önce kıa ceed kullandım ve şu ana kadar kullandığım araçlar içinde ses sistemi olarak fabrikasyon çıkışlı ve verimi en yüksek kalitede diyebilirim.aradığım ses öyle çokta ahım şahım olmasa da olur uzun yolda ve istanbul trafiğinde çocukları oyalacak bir yardımcı olması aslında,ayrıca aracımda ses sistemi jbl kolon ve anfi ile güçlendirilmiştir,ses standartlara göre daha güzel diyebilirim :)

--2 dakika sonra eklendi--
4 saat önce, H. Cenk yazdı:

Android 5.1 çok eski bir sistem. Üstelik bunların bazısı WinCE üzerine android (eklediğiniz nasıl bilmiyorum) ki iyice kötüleşebiliyor. İşlemcileri zayıf , RAMleri ve hafızaları düşük. Çünkü bunlar yıllar öncesinin cihazları 

Aracınıza uygun Navimex 7.1 var mı ? Varsa onun da fiyatına bakmanızı öneririm. Veya herhangi bir android 7.1 ile çalışan sistem varsa. 2-3 fazla verip almanızı tavsiye ederim. 

Arka kamera için bagajı delecekler mi ? Ön kamera USB mi bunlar için esktra para istiyorlar mı bunları da öğrenin. 

7,1 olanlarıda var eklediğim resim 7,1 işlemci ve ram yüksek okuduğum kadar ile tabiki :) kamer için deleceklermi bilmiyorum ama eğer öyle olursa sıkıntı olur plaka üzerine vs olabilirse tabiki tercihimdir.

tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Erhan Akoluk yazdı:

7,1 olanlarıda var eklediğim resim 7,1 işlemci ve ram yüksek okuduğum kadar ile tabiki :) kamer için deleceklermi bilmiyorum ama eğer öyle olursa sıkıntı olur plaka üzerine vs olabilirse tabiki tercihimdir.

tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Resmin köşesinde 5.1 lolipop yazıyor da onun için 5.1 mi dedim. 

Ben 2015 focusa Navimex 7.1 taktırdım geçen ay. 1400e. Bir tane de Carvocalin taktığı Convex diye bir cihaz var. Arka kamera ve ön güvenlik kamerası standart diyorlar 1750 TL istiyorlar. Hem herkes Navimex en iyi diyor hem o fark için Navimex taktırdım fakat şu an kamerası geziyorum. Çünkü bunlara ön kamera USB kamera takılıyor. Memlekette Carvocal dışında kimsede yok. Ben Çinden sipariş ettim bakalım uyacak mı? Kaç aya gelecek.. Aynı şekilde arka kamerayı bagajı deleceğiz dedikleri için taktırmadım. Carvocal de öyle mi yapıyor bilmiyorum. Eğer öyleyse onlara da deldirmezdim. Ona da kameralı kulp sipariş ettim bakalım o da uyacak mı ? 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.