Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benzinde Kalan Km Gösterme

Erhan Akoluk

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba.

aracım 2011 collection ve brc marka lpg mevcut. araca benzin alıp lpg ile yola devam ettiğim sırada geçenlerde farkettim ekranda kaç km kaldığını uyaran benzin depo işareti çıkmakta ve sürekli orda 30 km -25 km vs şeklinde düşmekte fakat ben bu sırada aracı lpg ile kullanmaktayım. ama benzin göstergesinde ibrede herhangi bir hareket  ( aşağı doğru  ) gözükmemekte . nedeni ne olabilir ? bir kaç kere lpg kapattım sürdüm tekrar açtım fakat değişen bir durum olmadı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

aracın kalan menzili benzin deposunun doluluğu ve sizin yol bilgisayarındaki ortalama tüketiminize göre hesaplanır.

siz lpg de kullansanızda yol bilgisyarı benzin ile gidiyormuşsunuz farz eder ve ona göre hesap eder.

teşekkür ederim :)

--2 dakika sonra eklendi--
14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Lpg ile kullansanız da yeni LPG sistemleri, çeşitli durumlarda benzine geçebiliyor. Yanlış anlamadıysam bu şekilde yanıtlamak mümkün. Aksi hata görüyorsanız servisinize danışın mutlaka.

işi garanti altına almak adına  servise bi danışayım ben genede haklısınız. tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.