Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Uzun Farlar Için H15 Ampul Önerisi

Gürkan Polat

Önerilen Mesajlar

16 saat önce, Gürkan Polat yazdı:

@H. Cenk      Uzunlar H1* veya H15 yazıyor, ve  aşağıda   ( * Led sürekli yanan farlı araçlar) diyor. Ben burdan " Yani gündüz farınız yoksa H15 uyumludur" diye anladım yanlışım varsa lütfen düzeltin :)

Yukarıda gündüz farları yazıyor LED veya H15 , aşağıda uzunda H1 veya H15 diyor H1 için LED gündüz farı diyor. Gündüz farlı arabada gündüz farların LED ise uzunun H1 , gündüz farın halojen ise uzunun H15 demek istiyor. 

Siz yine de ampulü söküp bir bakın. Gündüz farı olmayan arabada H15 koymak çok acaip mantıksız ve manasız ama Ford bu ne yapacağı belli olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yorum yapan, yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Bugün servise gittim farı söktürdüm aracı aldığım kişi uzun far olarak H1 led ampul takmış onu çıkardık.(Kısalar halen led) Şase numarasıyla baktılar sistemden uzunlara H1 oluyor dedi H15 in bu yuvaya oturması çok zor dediler üstelik.Çıkarılan led ampul ve serviste olan (önerilen) halojen ampulün görseli bunlar.Fiyat (40 tl).Bakalım uzun yol yapınca aradaki farkı sizlere söyleyeceğim.

IMG_0369.JPG

IMG_0371.JPG

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.