Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Sony 8'', Sync3, Sync2 Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Fatih S. yazdı:

anlıyorum abi sağolasın da mesela normal focuslarda marka olarak SYNC yazıyor bazıları SONY ,ekran olarak ta iki çeşit mevcut hangisini almalıyım hangisi en iyisi.örneğin fotoğrafta iki adet ekran var ikisi de 8 inç ve ikisini de takılabilir deniyor.

APIM Comparison.jpg

üstteki ekranın aynısının sony olanını buldum bunların avrupa veya ingiliz,amerikan versiyonlarından birisini almamız fark ediyor mu yoksa sadece avrupa olanını mı almamız gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimde üstte olanı alırsan daha iyi olur ...Tanoto Akın Aktaş kendi aracına takmıştı.

--3 dakika sonra eklendi--
18 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Şöyle iyi bir  iphone tamircisi bulsam, ram ve hafızayı değiştirticem, malzemeleride buldumda.

Benim çok sağlam bir arkadaşım var kendisi iphone gözü kapalı açar toplar tamir eder zaten işi bu aşırı profesyonel bir telefon tamircisi :) tunalı kuğulu pasajı 2 . kat ilker abi  selamımı iletirsen yardımcı olur ...

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı; bende 2018 Focus titanyum var. Arabada sync 3 mevcut; ben usb üzerinden ekranda klip, film gibi dosyaları oynatmak istiyorum. Bir kaç deneme yaptım, video formatlarını değiştirdim ama olmadı. Görüntü çıkmadı. Ne yapmak gerekli?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
08.09.2018 - 12:01 tarihinde, Mehmet Varal yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı; bende 2018 Focus titanyum var. Arabada sync 3 mevcut; ben usb üzerinden ekranda klip, film gibi dosyaları oynatmak istiyorum. Bir kaç deneme yaptım, video formatlarını değiştirdim ama olmadı. Görüntü çıkmadı. Ne yapmak gerekli?

Basitçe yapamazsınız. Üreticiler sürüş güvenliği açısından bu tarz eylemlere izin vermezler. After market diye tabir edilen multimedya alacaksınız ya da uzun dolambaçlı yollar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
16.09.2018 - 21:40 tarihinde, Semih O. yazdı:

Basitçe yapamazsınız. Üreticiler sürüş güvenliği açısından bu tarz eylemlere izin vermezler. After market diye tabir edilen multimedya alacaksınız ya da uzun dolambaçlı yollar...

Teşekkür ederim. Sağolun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
08.09.2018 - 12:01 tarihinde, Mehmet Varal yazdı:

as built dosyalarını değiştirerek yapılabilir belki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.