Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

iOnRoad Uygulamasını Kullanan var mı?

Alparslan Özaslan

Önerilen Mesajlar

iyi akşamlar arkadaşlar.yaklaşık iki yıl önce navimex android 9912 taktırmıştım aracımda ön kayıt kamerası da var ve kullanıyorum.biraz araştırdım ionroad diye bir android programı var.formada bazı arkadaşlar şehiriçi aktif güvenlikle ilgili neler yapılabilir diye araştırmıştı.bu program cep telefonunda çalışıyor(otomatik fren değil sadece görsel ve sesli uyarıda bulunuyor)araçtaki multimedyaya yükledim normal olarak kuruluyor ancak açtığımda araç ön kamerası devreye girmiyor.girmediği içinde program aktif olmuyor.cep telefonu kamerasında çalışıyor.kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar varmı tşk.

Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı iOnRoad Uygulamasını Kullanan var mı? olarak değiştirdi

güzel programmış. 

* eğer ön kamera kayıt yapıyorsa, kamerayı zaten uygulama kullandığı için açmayabilir

* uygulama sadece ön kamera için yazılmıştır sizin usb ile bağladığınız kamera harici olduğu için farklı bir yolu vardır

* araçlarda kullanılan android versiyonları genelde android TV için yazılan rom'lar ile çalıştığından, ionroad yazılımcısı sadece ceptelefonunda çalışsın dediğinden olabilir.

varyasyonlar arttırılabilir, en kestirme çözüm cihazı aldığınız firma ile irtibata geçip uygulamayı çalıştırmalarını söylemek, sonuçta bu onlar içinde bir artı olur özellikte tabela okuma iyiymiş +1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.