Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android 7.1 Için Usb Dvr Kamera Arıyorum.

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Araçtaki multimedya cihazının ön kamera-güvenlik kamerası olarak kayıt yapması için böyle bir kameraya ihtiyaç var. Maalesef sahibinden , N11 , gittigidyor gibi yerlerde bulamadım. Aliexpresste çok var. 12-20 dolar arasında ancak malum bu aralar AE sapıttı. 15inde sipariş ettiğim geri görüş kamerası daha havayoluna verilemedi. Yurt içinde böyle bir kamera satan bilen gören var mı ? 

Üstünde kart vs olmasına gerek yok , kartı multimedyaya takacağız ve kaydı multimedya yapacak. Bu kamera sadece görüntüyü sağlayacak. 

Mesela bunun gibi. Buralarda bulamazsam mecburen bunlardan birini sipariş edeceğim. 

USB DVR camera for android

GreenYi-New-USB-DVR-Camera-Recorder-Cam-

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

Cenk Abi,

Oem kamera baksana.

Geri görüş için baktık ve maliyetli diye almadık. bakalım alternatif kamerayı bekliyoruz. Umarım iyi olur . 

Bu aradığım güvenlik kamerası. Yani motor çalıştırıldığı andan itibaren (CANBUS sayesinde multimedya çalıştırıldığını anlıyor) yolu kaydeden kamera. Hani viofo marka öneriliyor forumda. İşte bu multimedyaya entegre olacak ...Bunun OEMi var mı ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Geri görüş için baktık ve maliyetli diye almadık. bakalım alternatif kamerayı bekliyoruz. Umarım iyi olur . 

Bu aradığım güvenlik kamerası. Yani motor çalıştırıldığı andan itibaren (CANBUS sayesinde multimedya çalıştırıldığını anlıyor) yolu kaydeden kamera. Hani viofo marka öneriliyor forumda. İşte bu multimedyaya entegre olacak ...Bunun OEMi var mı ? 

S max ın parça kataloğunda var.

Ufak tefek uydurma ile focus'a da uyar diye düşündüm bu nedenle oem dedim.

Fikir olsun bir araştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Zafer Akbs yazdı:

S max ın parça kataloğunda var.

Ufak tefek uydurma ile focus'a da uyar diye düşündüm bu nedenle oem dedim.

Fikir olsun bir araştır.

Bana linkle gelin diyorum kimse dinlemiyor :)

USBden bağlanan android için olacak. Muhtemelen uymaz ama bakınayım. Zaten otosanda yoktur varsa da en az 100 €dur :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu kilit,  üye ban :D

Öncelikle Smax Edge de olan ön kamera buna uymaz sanırım çünkü sistem android değil. O daha çok kapalı garajdan çıkarken sağdan soldan gelen ufak cisimleri görmek için olan bir görüş sistemi kamerası.Edge de de var. O kamera arabanın burnuna takılıyor. 

Aradığım kamerayı alabileceğim İstanbulda bir yer buldum: Carvocal..Multimedya araştırırken onlara gitmiştim ön kamera standart demişlerdi. Taktıkları multimedya android olduğuna göre kamera aynı kamera olmalı diye düşündüm. Aradım evet abi var 150 TL dediler. Çok geldi almadım veee...

Eski dostumuz Çine baktım. GPSsiz USB android kamerası . Banggoodda yok. dx te yok. Alide 13-30 dolar arası gırla var. Dün 16.98 dolar +0.53 dolar Turkeypost (Türk PTTsinin Çin şubesi, normale göre daha hızlı) ile gönderen birine sipariş verdim. Bakalım işe yarayacak mı, yoksa parayı sokağa mı attık ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Güncelleme:  Malumunuz ön kamera takıntım var ama hala ön kameram yok ?

1) Bu başlıkta belirttiğim kamera geldi , çalışmadı. Sanıyorum MM cihazdaki android 7.1.2 sürümü sorunlu. Şİmdi yeniden bakıyorum bazı satıcılar sattıkları kameralar 7.1 ile çalışmaz falan yazıyor. 7.1 se haber ver falan diyor.  

2) Daha sonra Mutimedyayı satanlar bir kamera sattı bana. Bu çalışacak dediler . O gösteriyor ama kayıt yapmıyor. Ne işime yarar o zaman. O da çöp oldu. 

3) Allahın hakkı 3tür deyip. Geçen bahsi geçen kamerarehberi sitesinde önerilen, - indirim kodu ile 30 dolara gelen - bütçe kamerası olarak SONY lensli Xiaomi 70mai sipariş ettim. Yalnız bunun çakmak adaptörü 2,4 amper ben ise torpidodaki multimedyanın USB girişine takarak ortada kablo görünmemesini istiyorum. Umarım o çıkışta yeterli amper vardır. 

xiaomi-70mai-1080p-arac-ici-kamera__1081

Bu da çalışmazsa arabadaki multimedyayı android 8 veya çıkınca 9 ile değiştirmeyi planlıyorum ??  

--2 dakika sonra eklendi--

Bu tabii android değil standart kamera SD karta kayıt yapacak ve becerebilirsem . Wifi vasıtasıyla multimedya ekranında görebileceğim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

56 dakika önce, Erdinç Öz yazdı:

Merhaba ben 70 mai modelini Haziran ayından bu yana kullanıyorum oldukça başarılı bulduğumu söylemeliyim. Cep telefonu ekranından canlı olarak wifi ile izleyebiliyorsunuz. 

Hah . Çok güzel cevap yazmanıza sevindim. Anlamadığım bir iki bir şey var. 70mai wifi lı model . Kurarken telefonun mobil şebekesine mi bağlayacağım. Yoksa telefon 70mai nin mobil şebekesine mi bağlanacak ? O kısmı tam anlamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kamera sanki bir modem gibi. Telefon ona bağlanıyor sonra uygulamayı başlattığınızda görüntü geliyor. Bir kez ağ ekleden eklediğinizde telefonda wifi açıksa siz binip arabayı çalıştırdığınızda zaten telefon kameraya bağlanmış oluyor. 

--10 dakika sonra eklendi--

Öncesinde 70 mai uygulamasını indirip kayıt olmanız gerekiyor bir kod gönderiyorlar verdiğiniz maile bu kod telefonla kamerayı bağlarken gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Erdinç Öz yazdı:

Kamera sanki bir modem gibi. Telefon ona bağlanıyor sonra uygulamayı başlattığınızda görüntü geliyor. Bir kez ağ ekleden eklediğinizde telefonda wifi açıksa siz binip arabayı çalıştırdığınızda zaten telefon kameraya bağlanmış oluyor. 

--10 dakika sonra eklendi--

Öncesinde 70 mai uygulamasını indirip kayıt olmanız gerekiyor bir kod gönderiyorlar verdiğiniz maile bu kod telefonla kamerayı bağlarken gerekiyor. 

Okey doğru anlamışım. Ben o zaman arabadaki android multimedyaya uygulama apk sını indirdim. Becerebilirsem ceptelin şebekesi ile bağlanıp Xiaomi ye kayıt olurum gelen kodla aktive edip sonra kameranın ağına bağlanarak Multimedyada görütülenmesini sağlayabilirim umarım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Maalesef arabadaki multimedyadan 70 mai aplikasyonu kullanarak kameraya bağlanamadım. Sanırım multimedyanın çözünürlüğü ters olduu için ya da başka bir sebepten signup ikonu çıkmıyor Mecburen telefondan yaptım. Tek sorunu var. Başladıktan birkaç dakika sonra ya otomatikman ya ben klima açınca ses kaydı durduruldu diyor ve ses kayıtsız video çekmeye başlıyor. Neyse bet sesimi duymak istiyorsanız (istemiyorsanız sesi kısın ? )  bu sabahtan 2 dk lık evden çıkış videosu , cam çok kirli ve  çıkarmam gereken bir kağıt var. Hava kapalı ve hafif yağmurlu 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.