Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arka Kapı Perde Üst Klipsi Ford Focus

Erdal Kızılyar

Soru

iyi akşamlar hayırlı forumlar 

2008 model ford focus ghia bir araca sahibim , cumartesi günü bir yolculuğa giderken arka koltukta oturanlar güneşten rahatsız oldu ve bende aracın makam perdelerini çekmelerini söyledim şöför tarafındaki makam perdesini kapattılar ama yolcu tarafındaki yok dediler nasıl olmaz diye düşünürken gideceğim yere indiğimde baktım gerçekten de makam perdesi yoktu daha sonra baktım kapı ile döşeme arasına gitmiş klips çıkmış ve perde makaraya sarmış perdeyi çıkardım fakat klips yok ortalarda cumartesi günü aracı yıkamaya götürdüm acaba orada silerken mi yaptılar klipsi de attılar sanırım. o klipsleri nerede, ne kadara bulurum veya daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış olan arkadaşlar var ise  nasıl bir çözüm buldunuz.

9715753025586.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Şimdi, Erdal Kızılyar yazdı:

çok teşekkür ederim nasıl çıkar yerinden nasıl kaybolur anlam veremedim.

Mekanizma sert kapanıyor, plastik bu darbeye dayanamıyor çoğu zaman. Aşağıya indirerek kapatmak lazım ama bunu misafir yolcuya söylemek zor ve unutulur tabii :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Mekanizma sert kapanıyor, plastik bu darbeye dayanamıyor çoğu zaman. Aşağıya indirerek kapatmak lazım ama bunu misafir yolcuya söylemek zor ve unutulur tabii :) 

o gün yıkarken yerde görmüşler alıp koltuk arkasındaki cebe koymuşlar dün aradım sormak için abi oraya bi parça koyduk biz ona bir bak istersen dediler. Baktım oraya koymuşlar saolsunlar gerçi çok bi para değil çiftli satılıyor 15 tl o klips ama yok yere masraf olacaktı :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Erdal Kızılyar yazdı:

o gün yıkarken yerde görmüşler alıp koltuk arkasındaki cebe koymuşlar dün aradım sormak için abi oraya bi parça koyduk biz ona bir bak istersen dediler. Baktım oraya koymuşlar saolsunlar gerçi çok bi para değil çiftli satılıyor 15 tl o klips ama yok yere masraf olacaktı :rolleyes:

Alınmayın darılmayın lütfen... Fakir köylü eşeğini kaybedince üzülür sonra bulunca sevinirmiş hatta dünyalar onun olurmuş ya :P Araç-arıza-parça konusunda kendimi hep öyle hissederim ben. Sizin ki de ucundan biraz öyle olmuş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
51 dakika önce, Menderes Urun yazdı:

Alınmayın darılmayın lütfen... Fakir köylü eşeğini kaybedince üzülür sonra bulunca sevinirmiş hatta dünyalar onun olurmuş ya :P Araç-arıza-parça konusunda kendimi hep öyle hissederim ben. Sizin ki de ucundan biraz öyle olmuş 

Aynen hocam birde tam can alıcı yer yani bir şeyle tutturmanız lazım yoksa makaraya sarıyor kapı içine gidiyor çıkarana kadar neler çektim.

Akşam çengelli iğne ile tutturdum araçtan inecektim yıkamacımı aradım sordum abi biz gördük bi parça koyduk oraya dediler internetten bulmuştum o parçayı oda orjinal değil zaten baya sıkıntı oldu ama bulunca dediğiniz gibi dünyalar benim oldu :sofeer:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.