Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kuga'nın Hangi Donanımı Almalı? (Titanium ST-Line)

Tarik Agarer

Önerilen Mesajlar

Otomatik Mesaj

Bu konu, Diğer Ford Modelleri > Ford Garajı > Kuga kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Kuga Hangi Donanımı Almalı? (Titanium ST-Line) olarak değiştirdi
39 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kimin ne aldığından çok, alacak kişinin ne istediği önemlidir :) 

Yakup güzel söylemiş aslında... Daha önce Murat abinin de dediği gibi bence ST-Line donanım arabası değil, zevke göre seçilebilecek dolu paket... Donanımdan ne beklediğinize bağlı tabi, ben Titanium'da olup ST-Line'da olmayan "anahtarsız giriş" özelliğini, St-Line'da olup Titanium'da olmayan "kapkara tavan kaplamasına" veya "nubuk döşemesine" tercih ederim. Ekstralar sizin elinizde, Titanium alınıp ekstra özelleştirilebilir de.. Malum sitede bir adet ilan vardı mesela Titanium 19 jant, far yıkama vs... Öte yandan şahsi fikrim, St-Line sportif görünüyor evet, fakat yerden bariz yüksek SUV havası Titanium'da var, St-Line'da ben o havayı göremiyorum gövde rengi marşpiyel vs veya 19 janttan belkide...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamen tercih meselesi. Ben titanium aldım, şimdi yine alsam, yine titanyum alırım. Ama st line'ın da bir başka albenisi var. Benim gibi krom seviyorsanız titanium. Spor görüntü isterseniz ST line. ST line mutlaka konfor paketi ile alınmalı, yoksa anahtarsız giriş gelmiyor. Bu da onu çok pahalı kılıyor. ST Line'ın koltuk döşemesi daha iyi. Ama kuga'nın iç rengi düz siyah olduğu için, siyah tavan çok boğucu oluyor. Ben bir siyah titanyum, bir de beyaz st line tavsiye ederim, ikisi birlikte :P 

Bu arada başta beyaz olan direksiyon ve vites dikişleri, st line için de artık kırmızı olmuş. Ama direksiyon hala yuvarlak.

(Tam da Zafer kesin st line alır diyecektim :) )

dikis.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Bu arada başta beyaz olan direksiyon ve vites dikişleri, st line için de artık kırmızı olmuş. Ama direksiyon hala yuvarlak.

(Tam da Zafer kesin st line alır diyecektim :) )

dikis.jpg

Tahminin çok doğru abi :)

Spor donanım için kırmızı dikişler yerinde olmuş, çok beğendim.

Geriye D direksiyon, Orijin brembo veya wilwood fren kiti kaldı. Ford bunlarıda tamamlarsa , Stline nin eksiği kalmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Kuga'nın Hangi Donanımı Almalı? (Titanium ST-Line) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.