Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ön Tampon Kaza Sonrası Tamir Önerisi

Osman Çağıldak

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. 

Tampon u tamir edenler var kasko yada sigortadan yaptırmayı düşünmüyorsan tamponu tamir ederler max (50 Tl.) alırlar alttaki parça da 20-30 tl. dir. boya gerekmez ise 100-120 arasında yapılır. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam ben Urfa’da öğretmenim. Bi boyacı tanıdığım var sanayide sadece lipi sipariş ettim bakalım geldiğinde boyanıp takılır  inşallah içime sinen bir görüntü oluşur 

--1 dakika sonra eklendi--

Teşekkür ederim kardeşim biraz araştırdım dediğin gibi söylüyorlar. Cumartesi halledeceğim inşallah güncel halini de paylaşıp yorumlarınızı alırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamponun neresini boyatayım abi anlamadım 

Teşekkür ederim Yakup abi ☺️

--2 dakika sonra eklendi--

Zafer abi içime sindi balla çocuklar baya bi uğraştılar . Teşekkür ederim allah razı olsun ☺️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şahsi fikrim alt ızgaraların arasını siyah folyo yap böylece 3 parça yerine tek parça durur. Hatta ızgaraları piano black boyatıp aralarındaki folyoda piano black olursa daha hoş durur.  Aracın her hangi bir yerinde kırmızı detay yok ise ön panjurdaki kırmızı detay bence olmamış. Şahsi fikrim tabikide zevkler ve renkler tartışılmaz.:)

Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok Zafer abi açıdan öyle görünmüş galiba 

Ön panjurdaki kırmızı detayı söktüm abi dediğin kısımları da düşünmekteyim ilerleyen zamanlarda uygulamaya koyacağım inşallah ☺️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.