Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elm 327 Kablo Modifiyesi Nasıl Yapılır?

İsmail Kırbaş

Önerilen Mesajlar

Selam Arkadaşlar Elm 327 kablom var ekte fotolarda görüldüğü gibi modifiye etmek için almıştım fakat bu kablo resimlerde gözüken anlatılan gibi çıkmadı formda ve nette bayağıdır araştırıyorum ama bir bilgi bulamadım.

fotograf benim kabloya ait en alttaki de olması gereken kablolular için olan.

konu hakkında bilgisi olan varsa çok sevinirim.Teşekkürler.3pdWvp.jpglbVPbB.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Kablosuz Elm 327 Kablo Modifiyesi Nasıl Yapılır? olarak değiştirdi

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Genel Bilgiler kategorisinden Teknik ve Faydalı Bilgiler > Otomobiller Hakkında > Elektronik Sistemleri kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, İsmail Kırbaş yazdı:

Kendin yaptın yaptın bu işleri yoksa elektronikçi de ilgilenmiyor elektrikçi de :unsure:

ufak bi grafik bilgi foto olsa kesecem bicecem ama hiç bilgi yok

Kesilecek örnek yeri işaretledim. onlardan hangisi 6ya hangisi 11e gidiyor tespit edip kesmeniz lazım. sonrası araya switch girme.

imageproxy.jpg.49de600a22d586e113b10ec3f26c7cde.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, İsmail Kırbaş yazdı:

Galiba yanlış bakıyorum 14 - 15 - 16 var sinyal yarın anlayan birisine buldurayım ben 11 i 6 ile 11 kesiyorum siviç giriyorum 6 lı anahtar diğerlerini nasıl bağlatmam gerekiyor üstad.

nasıl bakıyorsunuz? resimdekinden daha iyi anlatamam, onu anlamıyorsanız hiç bulaşmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, İsmail Kırbaş yazdı:

Benim baktığım da doğruymuş 11 numaralı pine e aşağıda ki 8 tane olan pin lerden bağlantı gelmiyor malesef internetten de araştırdım soranlar olmuş cevap alamamış kimse :(

onun elm327 olduğuna emin misiniz? bu haliyle forscan bağlanıyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Elm 327 Kablo Modifiyesi Nasıl Yapılır? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.