Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Hız Sınırlandırıcı Kullanımı

suat coşkun

Soru

Arkadaşlar selam,

Benim araçta hız sınırlandırıcı menüsü var.Son hız 180 km ye kadar çıkıyor.Bu 180 km hızın üzerine çıkamazsın demek mi?Gerçi o hızlarda araç kullanmıyorum ama bu sistemi kapatabiliyormuyuz?İlk kurcaladığım da 30 km hızda gösteriyordu ve herhangi bir gaz kesme filan yaşamadım.Bu sistemin ne işe yaradığını açıklarsanız memnun olurum.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Çok tşk ederim bilgi için.Anladığım kadarıyla hız sınırlandırıcı açık olsa bile belirlenen hızı aşabiliyoruz ve sadece uyarı veriyor.Yani hız kesme gibi bir durum söz konusu değil gibi anladım..doğru anlamışımdır inşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Deneyin en iyisi.

Söz gelimi bizde Konyaaltı caddesinde 40 km/h hız sınırı var ve radar kontrolu hemen her gün var. 

Ben caddeye girerken 45'e ayarlıyorum.

Sonra gaza bassam da bu hızı aşmıyor. Aşmak için gazı köklemek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Deneyeceğim..ama ilk yazdığımda belirttiğim gibi 30 km de ayarlıydı ama herhangi bir kesme olmadı.Acaba kesiyordu da ben gaza yüklenip farkında olmadan iptal mi ediyordum?Deneyip tecrübemi yazacağım..tekrar tşkler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Üzerinde çizgi vardır muhtemelen yani bir kere ayarlanıp daha sonra dip gaz ile aşılmış sistem o yüzden çizikli oluyor (öyle hatırlıyorum) diğer türlü sınırlar veya işaretleri karıştırmış olabilirsiniz. Cem abinin verdiği metni ve genel olarak kılavuzu okuyarak aracınızda denemek en iyisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.