Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

vayy be lise 3'teydim o film çıktığında...4 kız 4 erkek Samsun'a gitmişiz gezmeye, sinemaya gidicez. kızlar dediler ki hadi bu filme gidelim, işte tom var, nicole var diye.. ben tabi tv'de bi sinema programında izlemiştim filmin yorumlarını fragmanını filan.. ben de bakın matrix'e gidelim, bu film olmaz, etmeyin filan dedim ama dinletemedim tabi. neyse girdik tabi, sahne 1 gol 1, nicole ablamızın anadan üryan görüntüsü. (arkadan) ve devam eden sahneler, ***** ayinleri filan derken kızlar salonu terkettiler, 2 arkadaşımız daha çıktı, biz 2 erkek devam ettik filme. ama film bi uzunmuş arkadaş, ööeh lan gezmeye mi geldik oturmaya mı diyip çıktık biz de.. o gün bugün sonunu izlemedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılan o ki sende o günden bugüne zaten bir garip fantazi dünyası gelişmiş. Boşver seyretme bu saaten sonra.. :(

(adamın filmden aklında kalana bak ya.. Nicole Kidman'ın poposu.. :D )

haydaaaaaa, aklımda kalan o demedim ki, açılış sahnesi oydu dedim.. yoksa izlediğim kadarının tamamı aklımda... (buna da bir kulp bulursun abi sen, bak filmin hiçbir yerini unutmamış diye)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anlaşılan o ki sende o günden bugüne zaten bir garip fantazi dünyası gelişmiş. Boşver seyretme bu saaten sonra.. :D

(adamın filmden aklında kalana bak ya.. Nicole Kidman'ın poposu.. :) )

nicole ablamızın anadan üryan görüntüsü. (arkadan)

mentol dogru söylüyon adama dokunmuş o görüntü baksana parantez bile özellikli.... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senmi kırcaz akşamüstü iyi gider hem...sana gelsin...

abi çok sağol ama işyerinde her türlü multimedya işlemi yasaklı hiçbirşey göremiyorum, dinleyemiyorum.. ama eve gidince dinleyyeim.. veya hangi şarkıyı paylaştıysan ben telefondan dinleyeyim ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.