Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Sleeper'ı Cenk abi önerdikten sonra bir dinledim yuutupta, şimdi her playlist sonrası otomatik çalıyor, hatunun sesi de pek güzel, zaten kadın vokal severim, düzenli dinleyicisi oldum ya la

Bu da bonus

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Sleeper'ı Cenk abi önerdikten sonra bir dinledim yuutupta,

Sleeper sevdiysen 90lardan aynı tip müzik yapan Elastica da dinlenebilir. Araba forumuna uygun car song (lets go siesta in your ford fiesta dediği şarkı... ilk fiestamı bu şarkının hatrına almıştım :D ) .. Biraz da geyik/gossip . Vokalist esmer Justine Friscmann  başta Suede grubunun üyesi olup Suede solisti Brett Anderson ile birlikte imiş. Fakat Bretti Blur grubunun solisti Damon Albarn ile aldatıyormuş. Damon ın bebek yüzlü olduğunu bakma kızı kırbaçlıyormuş ve Brett kırbaç izlerinden aldatıldığını farketmiş. Hem kızı terketmiş hem de söylentiye göre "He's an animal" diye bas bağırdığı animal nitrate şarkısında Damon Albarn ü kastediyormuş. Yaaa boş bilgi işte bunlar internette bulamazsın 90larda NME okumak lazım ;)

En büyük hitleri all time favourit lerimizden waking up 

Son olarak benim en sevdiğim stutter (stutter acık hızlı gelebilir) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

Sleeper sevdiysen 90lardan aynı tip müzik yapan Elastica da dinlenebilir. Araba forumuna uygun car song (lets go siesta in your ford fiesta dediği şarkı... ilk fiestamı bu şarkının hatrına almıştım :D ) .. Biraz da geyik/gossip . Vokalist esmer Justine Friscmann  başta Suede grubunun üyesi olup Suede solisti Brett Anderson ile birlikte imiş. Fakat Bretti Blur grubunun solisti Damon Albarn ile aldatıyormuş. Damon ın bebek yüzlü olduğunu bakma kızı kırbaçlıyormuş ve Brett kırbaç izlerinden aldatıldığını farketmiş. Hem kızı terketmiş hem de söylentiye göre "He's an animal" diye bas bağırdığı animal nitrate şarkısında Damon Albarn ü kastediyormuş. Yaaa boş bilgi işte bunlar internette bulamazsın 90larda NME okumak lazım ;)

Son olarak benim en sevdiğim stutter (stutter acık hızlı gelebilir) 

Abi yuutup da önerdi bu grubu ama ben pek sevmedim açıkçası. Benim müzik zevkim garip biraz. 4-5 albümü olanların tek şarkısı haricindekileri hiç beğenmemişliği olan biri olduğumdan çok nadiren denk geliyor bir sanatçının/grubun bir çok şarkısını sevdiğim durumlar :) 

Küçüklüğü tüm rock gruplarının kral dairesinde 5-10 hatunun ortasında aşırı dozdan öldüğü film sahneleri ile geçen biri olarak genelde bunlara şaşırmam da kırbaç nedir la :aman:

Kısa sürede şan şöhret paraya kavuşanların sapıtma ihtimallerinin 99% olduğuna dair bir teorim var, gün geçtikçe destekleyen zımbırtılarla karşılaşmaya devam ediyorum da bir yandan loto oynayama da devam ediyorum bakalım sonumuz ne olacak :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertcan Çelik Haa unutmadan waking up taki çıplak erkek modeller , o zaman çok sevilen Beloved un Sweet Harmony videosundaki çıplak kadınlara gönderme. Gerçi orada şarkıcı da çıplaktı ya neyse 

--3 dakika sonra eklendi--

90lar dedin mi portishead kadar arızası var mı ? Eşliğinde az etil tüketmediğim 

--7 dakika sonra eklendi--

Bir de Beth Orton girelim :) she cries your name 

Ve de central reservation (en iyi mixi budur) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Şu an ne dinliyorsunuz... ? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.