Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şu an ne dinliyorsunuz... ?

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Ancak bu kadar güzel yorumlanabilir.

--4 dakika sonra eklendi--

Şairin de dediği gibi;

Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası, ayak seslerinden tanırım.

Ne zaman bir köy türküsü duysam, şairliğimden utanırım.

--13 dakika sonra eklendi--

Bu da üniversite yıllarımızdan,

Tüm asker arkadaşlarımıza gelsin. ?

--26 dakika sonra eklendi--

Gençlik yıllarımızdan.

Aman dikkat uzun yolda gaza getirir. Radara girmeyin. ?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Konuyu canlandıralım.

Günün sanatçısı Moby.

Gerçek ismi Richard Melville Hall olan Moby New York 1965 doğumlu bir Amerikalı müzisyen ve DJ

Sahen isminin öyküsü de ilginç, Moby ismi kendisine ailesi tarafından verilmiş, akrabaları olan Herman Melville'in yazdığı "Moby-Dick" kitabına ithafen.

Önceleri DJ'lik yaparken tekno ve elektronik müzik konusundaki denemeleri başarılı bulununca müzik üretimine başlamış, çoğu kişi gibi bende onu 20 yılı geçkin bir süre önce 1999 yılında çıkardığı "Play" albümü ile tanıdım ve sevdim. Farklı bir tarzı var ve "Porcelain". "Natural Blues". ve "Go" gibi parçaları dünya çapında şöhretine katkıda bulundu.

Uzun süre sessiz kalan sanatçı 2021 yılında "Reprise" adlı yeni bir albüm çıkardı. Aslında albüm yeni ama parçalar eskiydi. Sevilen şarkılarını bu sefer akustik enstrümanlarla,  Budapeşte Sanat Orkestrası eşliğinde ve çok sayıda ünlü vokalistin katkılarıyla sunuyordu.

benim için herbiri ayrı güzel ve sanatçıyı bence sanatının doruğuna taşıyor, organik müzikle daha doğal, daha içten ve her zamankinden daha buruk geldi bana.

Müzik zevk meselesidir, beğenirsiniz beğenmezsiniz, ama bu başlıkta yer almazsa olmaz benim için.

Ben Youtube Music kullanıyorum, memnunum, bağlantıyı oradan verdim, ama albüm adıyla Youtube videoları da çıkıyor, Spotify'da da var.

https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_ngK9UQReWwoZAbP_5X1NRSDsbMLghY2lo&feature=share

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.