Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Akü Garantisi LPG İle İptal Olur Mu?

hüseyin ö

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Akü garantisi var. Kardeşimin aracına geçen yıl garantiden değişim yapıldı. Değişimi yapan servis İskenderun Ford Ovalı. Araç üzerinden varta akü çıktı, takılan akünün üzetinde ford yazıyordu ama markasını anlayamadık. Büyük ihtimalle mutlu aküdür. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar günaydın. 2016 Aralık ayında trafiğe çıkan aracın aküsü ün  itmesi normal mi. Aracım 16binde 6binde lpg taktırmak onun etkisini oldu acaba. Birde aracımda lpg taktırdığımdan dolayı üzeri deki orijinal akünün garantisi geçersizmi olmuştur. Akü alınca kaç amper ve hangi marka almalıyım. Aracım lpg li olduğundan yüksek amper akü alsam aracım zarar görür mü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracımı takviyeli çalıştırdıkları sonra Çankırı Muğla arası 800 km gidiş ve 800 km geliş yaklaşık 1600 km yaptım ve akü 2hafta dayandı. Dün yine çalışmadı takviye ile çalıştırdım. Aküyü elektirikçide şarj ettirmeyi denesem  mi yoksa yeni mi akü alayım. Birde ilk defa bu sabah kontak açtıktan sonra kırmızı renkle artı ve eskiyi gösteren akü şeklinde bi uyarı yandı göstergeleri tüm ışıklar gitti o gitmedi. Araç çalıştıktan sonra söndü. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, hüseyin ö yazdı:

eskiyi gösteren akü şeklinde bi uyarı yandı göstergeleri tüm ışıklar gitti o

Akü bitmiş, heleki bu soğuk havalarda kendine gelmez artık, değiştirin kafanız rahat olsun. Ama önce bir kaçak kontrolü yaptırın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, hüseyin ö yazdı:

Aküyü değiştircem arkadaşlar akü kaç amper akü almalıyım. Birde akü fiyatları nekadar bilen varmı

Söyledim ya Hüseyin, üzerinde 60A varsa bir üst amperini al.

300 tl civarıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
25 dakika önce, hüseyin ö yazdı:

Marka önemli acaba iyisini almak istiyorum

Hüseyin, ya okumuyorsun yazılanları ya da beni ciddiye almıyorsun, ya da aynı şeyleri birden fazla kişiden duymak istiyorsun !

Hangisi ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hüseyin, ya okumuyorsun yazılanları ya da beni ciddiye almıyorsun, ya da aynı şeyleri birden fazla kişiden duymak istiyorsun !

Hangisi ?

Sayın Hocam 2 Sorum olacaktı size;

1. Soru: Bitik aküye takviye yapmak caizmidir ? 

2. Soru: Akü takviye kabul etmiyosa, (kuzey-güney) hangi kutup'a doğru gömmemiz gerekir ?

Saygılar...

:P:D:D:D 

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.