Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Dizel Otomatik Tavsiyesi

Hakan Özsoy

Önerilen Mesajlar

Bu kadar donanım özelliği ve 5 yıl garanti. Daha ne olsun. Ötv muafiyeti ile alacaksın garantisi bitince satarsın 5 yıl sonra. Bu özelliklerin hepsini focusa veya golfe koy 170.000 tl den aşağı olmaz. 135000 e i30 hepsini sunuyor sana. Ha sen niye almadın dersen ford markasına karşı bir sempatim var. Ama en mantıklısı D sınıfı bir araç alman. Anladığım kadarıyla birinci önceliğin geniş iç mekan. Para sıkıntın yoksa kesinlikle D sınıfı bir araç al. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu kadar donanım özelliği ve 5 yıl garanti. Daha ne olsun. Ötv muafiyeti ile alacaksın garantisi bitince satarsın 5 yıl sonra. Bu özelliklerin hepsini focusa veya golfe koy 170.000 tl den aşağı olmaz. 135000 e i30 hepsini sunuyor sana. Ha sen niye almadın dersen ford markasına karşı bir sempatim var. Ama en mantıklısı D sınıfı bir araç alman. Anladığım kadarıyla birinci önceliğin geniş iç mekan. Para sıkıntın yoksa kesinlikle D sınıfı bir araç al. 

Eşim sehir içi kullanacağı için D segment araçda zorlanır gibime geliyor bu yüzden C segment araclara bakiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Bu kadar donanım özelliği ve 5 yıl garanti. Daha ne olsun

Beklentilere bağlı. En çok donanımın en düşük fiyata verildiği arabayı arıyorsan doğru yerdesin. Ama hala sürüş dinamikleri Almanların düzeyinde değil.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Hakan Özsoy yazdı:

Eşim sehir içi kullanacağı için D segment araçda zorlanır gibime geliyor bu yüzden C segment araclara bakiyorum

3 5 gün sürer bu..sonra keşke diyebilirsiniz..Bacanaklar corsa dan superb e geçtiler..Karı koca öğretmenler ve 5 güne alıştılar..Yazarken aklıma geldi..paylaşmıştım..garantili araçlatı hala..Dizel otomatik superb..rahat, geniş, gidişi on numara araç(boyuna göre)..daha 32 binde..satıyorlar ev almak için..bakabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

O cümleyi daha sonra kurdunuz biz aracın iyi puan aldığını dedikten sonra

Çağlar, biz seni sevmek/kucaklamak istiyoruz ama sen hep yokuş yapıyorsun güzel kardeşim ?

--0 dakika sonra eklendi--
31 dakika önce, Halit AYDIN yazdı:

3 5 gün sürer bu..sonra keşke diyebilirsiniz..Bacanaklar corsa dan superb e geçtiler..Karı koca öğretmenler ve 5 güne alıştılar..Yazarken aklıma geldi..paylaşmıştım..garantili araçlatı hala..Dizel otomatik superb..rahat, geniş, gidişi on numara araç(boyuna göre)..daha 32 binde..satıyorlar ev almak için..bakabilirsiniz..

0 km ve ötv siz alınacak Halil, öyle demiş arkadaş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

47 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Çağlar, biz seni sevmek/kucaklamak istiyoruz ama sen hep yokuş yapıyorsun güzel kardeşim ?

Yazılanları iyi niyetli düşünün bence, birşey olmaz biraz ön yargı var gibime geliyor :) Hyundai nin iyi bir marka olduğunu belirtmekti amacım hyundai artık eskisi gibi değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Yazılanları iyi niyetli düşünün bence, birşey olmaz biraz ön yargı var gibime geliyor :) Hyundai nin iyi bir marka olduğunu belirtmekti amacım hyundai artık eskisi gibi değil

İyi niyetli okuyorum tabiki, yoksa öyle yazmazdım.

Hyundai kendini geliştirme konusunda tavan yapmış ve hemen hemen her alanda çağı/teknolojiyi/inovasyonu yakalamış bir marka ancak Cem abinin dediği gibi sürüş dinamikleri anlamında halen Almanların gerisinde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

C sınıf yerine D sınıf biraz dolu isterse diye yazdım abi:) malum D sınıfta dizel otomatik epey tuzlu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
‎10‎.‎12‎.‎2017 - 00:06 tarihinde, okan ali yazdı:

Imkan varsa focus 4 u bekle..

Acil alacagim derseniz

Focus 3.5

Golf

Astra 

Bunlarin dizel otomatikleri işinizi görür bence..

Not ( alirsaniz burayada yazin aldiginiz modeli. En sevmediğim şey soruyu sorup kaçanlar :D )

üstad, daha almadım. Bilgin olsun diye yazıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.