Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Dizel Otomatik Tavsiyesi

Hakan Özsoy

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar, hayirli aksamlar. Otv.muafiyeti ile arac alacagim fakat arabalardan pek fazla anlamam. 4 kisilik bir aile icin otomatik dizel arac tavsiyeleriniz neler olur. Normal fiyati en fazla 140 150 bin civarinda dusunuyorum. Megane 4 icon, octavia style ve focus titanium hosuma gitti.. Birde focus onumuzdeki yaz kasa degistirecek bu yuzden suan focus alirsan birkac ay sonra eski model oluyor denildi.  Yorumlarinizi rica ediyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Imkan varsa focus 4 u bekle..

Acil alacagim derseniz

Focus 3.5

Golf

Astra 

Bunlarin dizel otomatikleri işinizi görür bence..

Not ( alirsaniz burayada yazin aldiginiz modeli. En sevmediğim şey soruyu sorup kaçanlar :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, okan ali yazdı:

Imkan varsa focus 4 u bekle..

Acil alacagim derseniz

Focus 3.5

Golf

Astra 

Bunlarin dizel otomatikleri işinizi görür bence..

Not ( alirsaniz burayada yazin aldiginiz modeli. En sevmediğim şey soruyu sorup kaçanlar :D )

Focus 4 ciktiginda fiyati ne olacak belirsiz, fiyatlar hizla tirmanirken beklemek işime gelmiyo acikcasi. 

Opel hic isinamadigim bir arac golfi inceledim guzel fakat bagaji kucuk malesef. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Sıfır Dizel Otomatik Tavsiyesi olarak değiştirdi

Geçtiğimiz Ay Arkadaşın Dizel otm megane'ı ile karasuya gittik. gidişte ben kullandım aracı. Oldukça başarılı buldum. Sürüş dinamikleri beni memnun etti. Performansı ve yakıt tüketimide gayet başarılı bence. Değerlendirilebilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Bunların arasında Megane alabilirdim öte muafiyeti olmasaydı Focus. Ayrıca sesli/sessiz harf ayrımı ile daha okunaklı mesajlar atmanız dileğiyle...

Focus ve megane aynı fiyata geliyor. Tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız

--1 dakika sonra eklendi--
9 dakika önce, Ogün Özemre yazdı:

Geçtiğimiz Ay Arkadaşın Dizel otm megane'ı ile karasuya gittik. gidişte ben kullandım aracı. Oldukça başarılı buldum. Sürüş dinamikleri beni memnun etti. Performansı ve yakıt tüketimide gayet başarılı bence. Değerlendirilebilir. 

Ses izolasyonu konusunda fikriniz varmı, lastik, motor sesi vs. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet sessiz ve konforluydu. Çok yüksek süratlere çıkmadık ancak 120-130 km hızlarda bence başarılı. Motor sesi yüksek devirlerde biraz duyuluyor. Oda normal. Normal devirlerde içerde ufak bir tını var o kadar. Ancak Focus ile karşılaştırma yapamam çünkü Yeni focus kullanmadım hiç. 

Masaj yapan koltuklarına bayıldım ama Megane'ın söylemeden geçemeyeceğim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Ogün Özemre yazdı:

Gayet sessiz ve konforluydu. Çok yüksek süratlere çıkmadık ancak 120-130 km hızlarda bence başarılı. Motor sesi yüksek devirlerde biraz duyuluyor. Oda normal. Normal devirlerde içerde ufak bir tını var o kadar. Ancak Focus ile karşılaştırma yapamam çünkü Yeni focus kullanmadım hiç. 

Masaj yapan koltuklarına bayıldım ama Megane'ın söylemeden geçemeyeceğim. 

Eyvallah, Teşekkürler bilgi icin

--11 dakika sonra eklendi--

Focus kullananınız varsa araç hakkında yorumları alabilir miyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürüş zevki açısından sınıfının en iyisidir. Yakıt tüketimleri hepsinin birbirine yakındır, şehiriçi 6, uzun yol 5 L/100km dolaylarında.

Ancak Focus'un arkası dardır, dört kişi olarak test etmeden almayın. 

Ayrıca şu andaki fiyatları bitmekte olan bir model için fazla yüksek.

Açıkcası ben fazla düşünmeden sizin yerinizde olsam Golf dizel DSG alırdım, hacim yetmezse de aynı özellikte düşük donanımlı Passat'a bakardım (şu sıralarda 15X.000 TL'den bulunuyor).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel İnsignia ya bakın derim liste fiyatı üzeründen bayağı indirim yapıyorlar.Birde alt donanım olan enjoy donamımda bile birçok özellik mevcut .focus titanıum ile fıyatı çok yakındı birbirine heleki ötv siz alacakmışınız daha da fiyat yakındır birbirine 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Opel İnsignia ya bakın derim liste fiyatı üzeründen bayağı indirim yapıyorlar.Birde alt donanım olan enjoy donamımda bile birçok özellik mevcut .focus titanıum ile fıyatı çok yakındı birbirine heleki ötv siz alacakmışınız daha da fiyat yakındır birbirine 

Şuan ÖTV muafiyetli fiyatlari focus titanium 83 bin, insignia enjoy 91 bin TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Şu an en mantıklısı hyundai i30 dizel PLUS+SMART OPSİYON PAKETİ 135000 tl içinde yok yok ve yeni güncellenmiş kasa. Veya seneyi bekleyip yeni focus almak. 

Etma Zafer teneke mi sorduk sağa ?

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.