Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Sw Almayı Düşünüyorum

Mehmet Güneş

Önerilen Mesajlar

öncellikle hayırlı günler dilerim yanlışlık yaptığım yada kuralları ihlal edersem beni uyarırsanız sevinirim.Arkadaşlar 1 hafta 10 gün içinde focus SW almayı düşünüyorum özellikle Trend x paket bakıyorum Trend ile Trend x paket arasındaki farkları ve SW aracın avantaj ve dezavantajlarını sizlerin yardımını alarak iyice bigi sahibi olmak istiyorum aracı dizel almayı düşünüyorum kronik sorunları varmıdır yardımınız için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trendx de hız sabitleme mevcuttur.

SW nin dezavantajının olduğunu düşünmüyorum, avantajı daha büyük bagaj hacimi ve arka koltuğu öne yatırmanızla oluşacak olan devasa alan.

TR de sw kasa tutulmasada kullanışlılık bakımından sizi üzeceğini düşünmüyorumki zaten direk sw almak istiyorsunuz.

Bakın elin avrupalısına sw, mpv, pickup kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

307 1,6 hdi ile focus 1,6 tdci aynı motoru kullanır. Yakıt olarak aralarında ondalıklı değerlerde farklar vardır. Ben kendi focusumla uzun yolda 3,2 ye kadar düşürebiliyorum yakıt tüketimini. Şehir içinde şu an kış lastikleriyle  5,2 lt yakıyorum. ümraniye tuzla gebze kartal pendik arası mekik dokuyorum sürekli. 7 senedir kullanıyorum aracımı. Bu zamana kadar bir problem yaşamadım. 200000 km de şu an aracım. 2006 F2 Ghia 1,6 tdci

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Otomobil Önerisi kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.