Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Cmax 1.6tdci 2006 Ghia Elm327 Kablo Ile Hilholder

Ridvan Guven

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Avrupa'da da yoktu. ESP'nin her türlüsü yapar mı dersin bu işi? 

Yapması lazım, ama konfigrasyonda seçenek yoksa yapacak bir şey yok tabii. Akın abi (tan oto) bir şeyleri açmıştı ancak hill holder varmıydı bilmiyorum, lastik basınç vardı sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Yapması lazım, ama konfigrasyonda seçenek yoksa yapacak bir şey yok tabii. Akın abi (tan oto) bir şeyleri açmıştı ancak hill holder varmıydı bilmiyorum, lastik basınç vardı sanırım.

İlgili modülü bulmaya çalıştım ama beceremedim oradan belki özelliklere giderim diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24 dakika önce, Ridvan Guven yazdı:

merhabalar bu ayarları bulmaya çalışırken airbag ışığı yandı ve ne yaptıysam söndüremedim yardımcı olurmusunuz elm config ile söndermedim

yanlış bir konfigrasyon yaptıysanız onu eski haline çevirmeniz lazım. forscanle dtcleri silmeyi deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Ridvan Guven yazdı:

dtc leri siliyorum siliniyor herhangi sorum yok ama ışık hala yanıyor

muhtemelen farkında olmadan bir değişiklik yaptınız. şasi numarasıyla forrdan orijinal konfigrasyon çekilebilir, ama nasıl bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Ridvan Guven yazdı:

nerden geri alabilirim var mı bir site..  ama hiç birşeyi değiştirmediğime emninim nasıl oldu anlamadın forscan ile tarama yaptıktan sonra oldu ama kesin eminim 

forscanle böyle bir şey olması çok çok düşük ihtimal. Akü kutup başını söküp biraz bekleyip takarak deneyin birde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

akü kutup başını söktüm taktım olmadı. fakat elmconfig ile rcm bölümü var oraya girdim orda airbag ile ilgili şeyler var read dediğimde hiçbir işlem yapmıyordu sonra şase no ile load from the assbuilt bölümü var varsayılan ayarlar bölümü ona bastım değerler geldi tekrar yaz dedim sorun çözüldü teşekkür ederim ilginiz için 

ayrıca şu foccus programını arkadaşın focusta denedik aynı hatayı aldık cant to unit elm gibi bir hata siz demiştiniz sizin araçta çalışmaz diye focusada bağlamadık yanlış bişey mi yapıyoruz acaba 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
52 dakika önce, Ridvan Guven yazdı:

akü kutup başını söktüm taktım olmadı. fakat elmconfig ile rcm bölümü var oraya girdim orda airbag ile ilgili şeyler var read dediğimde hiçbir işlem yapmıyordu sonra şase no ile load from the assbuilt bölümü var varsayılan ayarlar bölümü ona bastım değerler geldi tekrar yaz dedim sorun çözüldü teşekkür ederim ilginiz için 

ayrıca şu foccus programını arkadaşın focusta denedik aynı hatayı aldık cant to unit elm gibi bir hata siz demiştiniz sizin araçta çalışmaz diye focusada bağlamadık yanlış bişey mi yapıyoruz acaba 

orijinal değerleri forddan alıp yazmışsınız.

arkadaşınızın aracı focus 3 yada 3.5 mu? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.