Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aks Değişimi ve Titreme

E.Utku

Soru

Arkaşlar merhaba, 2011 1.6 benzinli otomatik vites focus mk2 aracımda 80km hızdan sonra acayip bir titreme vardı. Ustaya götürdüm balans, jant, teker falan bakmış en son sağ aksta boşluk var dedi ikisini değişsen iyi olur dedi. Epeyi baktım orjinalini bulamadım bsg marka var her yerde nasıldır bilmiyorum. CIFAM, HERİ VE BSG markaları var genelde. Bunlar nasıldır orjinal şart mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, E.Utku yazdı:

Arkaşlar merhaba, 2011 1.6 benzinli otomatik vites focus mk2 aracımda 80km hızdan sonra acayip bir titreme vardı. Ustaya götürdüm balans, jant, teker falan bakmış en son sağ aksta boşluk var dedi ikisini değişsen iyi olur dedi. Epeyi baktım orjinalini bulamadım bsg marka var her yerde nasıldır bilmiyorum. CIFAM, HERİ VE BSG markaları var genelde. Bunlar nasıldır orjinal şart mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.  

Orjinalini al derim.

Elazığ da bulamıyorsan İstanbul’dan uygun fiyatlı bulur yollarız ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Orjinalini al derim.

Elazığ da bulamıyorsan İstanbul’dan uygun fiyatlı bulur yollarız ?

İnternette epeyi araştırdım Gürkan Bey orjinalini bulamadım bir türlü. Orjinalini alıp ustada taktırmak istiyorum aslında. Fiyatı nedir acaba bilginiz var mıdır?

--1 dakika sonra eklendi--
5 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Bizim sponsor ER -OL otomotive sordun mu

Osman Bey haftasonu çalışmıyorlar galiba aradım ulaşamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 saat önce, E.Utku yazdı:

İnternette epeyi araştırdım Gürkan Bey orjinalini bulamadım bir türlü. Orjinalini alıp ustada taktırmak istiyorum aslında. Fiyatı nedir acaba bilginiz var mıdır?

--1 dakika sonra eklendi--

Osman Bey haftasonu çalışmıyorlar galiba aradım ulaşamadım. 

Utku, Pazartesi konuşalım, sende Er-ol oto Berk bey ile görüş, hallederiz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.