Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabanın Anahtarı Bagajda Kaldı Yardım!

Cankut Bulut

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Pingpon topu yöntemi duymuştum. Pingpon topunu delip anahtar deliğine denk getirerek elinizin ayasıyla topa vuruluyor  ve hava basıncıyla mekanizmayı çalıştırıyor. Eski araçlar için geçerli yenilere olur mu bilemiyorum. Sadece duyum  :aman:

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Yunus Pazarlı yazdı:

Ekteki videodaki gibi :) 

Üstat bu arabada anahtarsız giriş var, çalıştırma değil sadece ayrıca 10 dk çok uzun geldi tantana dolu dayanamadım 1 dk, biri  dinleyip özetlerse yanıtlayabilirim belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Üstat bu arabada anahtarsız giriş var, çalıştırma değil sadece ayrıca 10 dk çok uzun geldi tantana dolu dayanamadım 1 dk, biri  dinleyip özetlerse yanıtlayabilirim belki.

Dakika 4 ten sonra bi deneme yapıyor anahtarı içeri atıp bagajı kapatıyor, kilitlemiyor bagaj.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Yunus Pazarlı yazdı:

Dakika 4 ten sonra bi deneme yapıyor anahtarı içeri atıp bagajı kapatıyor, kilitlemiyor bagaj.

Anahtarsız giriş var arabada, anahtarı arabada algılayıp kitlemiyor arabayı. Öne atıyor çünkü; anahtar algılama kısmı bagajda. Aklıma gelen bu :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
40 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Pingpon topu yöntemi duymuştum. Pingpon topunu delip anahtar deliğine denk getirerek elinizin ayasıyla topa vuruluyor  ve hava basıncıyla mekanizmayı çalıştırıyor. Eski araçlar için geçerli yenilere olur mu bilemiyorum. Sadece duyum  :aman:

tipo ve uno da hırsızların kullandığı yöntem diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, A.Coşar yazdı:

Cam kıracaksanız ön cam hariç kırmayın derim. Kasko sadece ön camı karşılıyor hasarsızlığı bozmadan.

Ön camı karşılayan sigorta diğer camları karşılamıyor mu hocam?

Cevap : Evet karşılıyor, yılda 1 cam (hangisi olduğunun önemi yok) hasarsızlığı bozmuyor.

Bu durumda hangi camı kırmak gerek ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
36 dakika önce, Cankut Bulut yazdı:

Arkadaşlar az önce yol yardımdan gelip kapıyı yaklaşık 2 dakikada açtılar. Önce kapıyı kastırıp araya el pompası yardımıyla şişen tansiyon aletine benzeyen bir torba koydu. Torbayı şişirip kapıyı yeterli seviyede kastırdıktan sonra çelik çubuk yardımyla kapı kolunu içerden çektirdi ve kapı açılmış oldu. Doğal olarak bagaj kapağı da açıldı ve anahtara kavuştum. Olay bundan ibaret :)

Bunu bildiğimiz iyi oldu, demekki camı kırmak lazım :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun.

Bu güyya hırsızlığa karşı güvenliğiyle övünüp durdukları arabaları yetkili servislerin 5 dakikanın altında sürelerde açmasına sinir olsam da yapacak bir şey yok.

Ve tabikide çift kilit olmamasının bir faydası daha :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Çift kilit bu konularda devrede değil, sadece çift basınca o giriyor devreye.

Çift kilit hiç yoktu diye hatırlıyorum, devreye almayı ben zamanında becerememiştim çok denememe rağmen ki illaki Ozan'ı da darlamışımdır bu konuda :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Çift kilit hiç yoktu diye hatırlıyorum, devreye almayı ben zamanında becerememiştim çok denememe rağmen ki illaki Ozan'ı da darlamışımdır bu konuda :) 

TR F3'te hiç olmadı evet :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.