Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabanın Anahtarı Bagajda Kaldı Yardım!

Cankut Bulut

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar az önce yol yardımdan gelip kapıyı yaklaşık 2 dakikada açtılar. Önce kapıyı kastırıp araya el pompası yardımıyla şişen tansiyon aletine benzeyen bir torba koydu. Torbayı şişirip kapıyı yeterli seviyede kastırdıktan sonra çelik çubuk yardımyla kapı kolunu içerden çektirdi ve kapı açılmış oldu. Doğal olarak bagaj kapağı da açıldı ve anahtara kavuştum. Olay bundan ibaret :)

• Beğen 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlginiz için teşekkür ederim. Yakup Bey'in dediği gibi Ford Acil Yardımı aradım en geç 1 saate gelip kapıyı açabileceklerini söylediler. İşlem ücreti olarak 100 tl dediler. Koç Ailem üyesiyim yapın bir güzellik dedim KDV almayız sizden dediler bende tamam dedim bekliyorum. Bu da bana ders oldu :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10 dakika önce, A.Coşar yazdı:

Cam kıracaksanız ön cam hariç kırmayın derim. Kasko sadece ön camı karşılıyor hasarsızlığı bozmadan.

Şaka yapıyoruz değil mi :) 

5 dakika önce, Erol Süzer yazdı:

Nasıl açacakları konusunda bilgi verdilermi peki?

VIN kodundan ulaştıkları kapıyı açacak bir kodları vardır muhtemelen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı durum yaz tatilinde benimde başıma geldi. Kumsalda çocuk arabasını bagaja koyarken şortum ıslak diye stop un üstüne koydum anahtarı. Çocuk güneşin altında  yaşadığım sitresi anlatamam. Fordu aramak aklıma gelmedi ben direk kaskoyu aradım kaskonuz bozulmaz hemen çilingir gönderelim dedi. Verdikleri numarayı aradığımda bulunduğum adres bilgilerini verdikten sonra telefondaki bayan kapıya zarar verilebilir bilginiz olsun deyince ben size dönücem deyip kapadım tlf. Cam mı kapımı diye kısa bir düşünceden sonra arka kelebek camı kırmaya karar verdim uzun bir tel ve kekiç bulduktan sonra( yakındaki cafeden sağolsunlar) arka kelebek cama vurduğum 2 darbeden sonra tabi cam kırılmadı nasıl olduysa anahtar stopun üstünden bagaj kapağıyla tamponun arasına düştü tıkırtıdan farkettim . Tel yardımıyla tamponu kastırıp aldım anahtarı . Ve bunların hepsi 1 buçuk saat sürdü streste cabası. Benim hikayem böyle o yüzden sordum bilgi verdilermi diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7 minutes ago, Erol Süzer said:

nasıl olduysa anahtar stopun üstünden bagaj kapağıyla tamponun arasına düştü tıkırtıdan farkettim

Ben bu durumu hayal edemedim, bagajin icindeki birsey nasil oluyorda sarsintiyla tamponin araya giriyor, gecis yolu dagi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Ben bu durumu hayal edemedim, bagajin icindeki birsey nasil oluyorda sarsintiyla tamponin araya giriyor, gecis yolu dagi yok.

Anahtarı arka stopun üstüne koymuştum bagajı kapatınca bagaj kapağıyla stopun arasında kalmıştı valla kaydı düştü nasıl olduysa. Dünyalar benim oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Yunus Pazarlı yazdı:

Şimdi bomba soru geliyor, anahtarsız çalıştırma olanlarda (denemedim hiç) bagaj kapanmıyor diye görmüştüm, diğer paketlerde yok mu yoksa komple mi yok?

Soruyu anlamadım, yoksa soru kolay gibi öğretmenim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.